HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Petr Přeček - dřevěné konstrukce

Zajišťujeme dodávky a montáže dřevěných nosných konstrukcí z příhradových vazníků, klasických vázaných krovů a konstrukcí dřevostaveb a roubených domů.

Petr Přeček - dřevěné konstrukce
Frýdecká 708/462, 719 00 Ostrava

Telefon: +420731157943
E-mail: info@precek-drevkon.cz
Web: www.precek-drevkon.cz
GPS: 49.78429950,18.28909310

navigovat
4 z 5

Ověřené reference firmy Petr Přeček - dřevěné konstrukce

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Petr Přeček - dřevěné konstrukce se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Ostrava.


Zaměřujeme se především na dodávky a montáže dřevěných střešních konstrukcí z příhradových vazníků, lepených nosníků a klasických tesařských vázaných krovů. Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Realizujeme dřevostavby a roubené domy.

Využití dřeva a jeho skvělých vlastností je ve stavebnictví velmi rozšířené. Dřevo se v současné době uplatňuje zejména jako konstrukce bytových, administrativních i výrobních budov. Produkty ze dřeva mohou v současné době plnohodnotně nahradit stavby z oceli betonu a zdiva.

Vyberte si z naší nabídky produktů typových domů.Dle přání Vám vypracujeme individuální projekt na Váš dům.

K zastřešení objektů používáme širokou škálu střešních krytin od plechových, živičných, plastových, cementovláknitých až po těžké keramické nebo betonové krytiny.

Vaše recenze firmy Petr Přeček - dřevěné konstrukce:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb