HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Pila Rohy – I.V., spol. s r.o.

Tesání dřevěných konstrukcí na obráběcím centru Hundegger K2 – krovy, pergoly, garážová stání formou stavebnice.

Pila Rohy – I.V., spol. s r.o.

, 33141 Bohy, CZ

Telefon: +420602413658
E-mail: vchur@volny.cz
Web: www.pilarohy.cz
GPS: 49.94436500,13.56468400

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou Pila Rohy – I.V., spol. s r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Pila Rohy – I.V., spol. s r.o. sídlí v obci Rakovník a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.


Hlavním předmětem podnikání I. V., spol. s r.o. jsou dřevostavby, roubenky, nízkoenergetické domy, pergoly, garážové stání, krovy, vazníky a kompletní střešní konstrukce. Společnost provozuje také dle CZ-NACE pak 16100 – Pilařskou výrobu s návaznými technologiemi – sušárna, impregnace, hoblování a výroba palet.

Sídlem je Plzeň, V Homolkách 10. Provozovna Pila Rohy se nachází u obce Bohy, 331 41 Kralovice, okr. Plzeň-sever.

Firma I. V., spol. s r.o. byla založena 29. listopadu 1995 se zaměřením na obchodování se stavebním materiálem na tuzemském i zahraničním trhu. Postupně se však rozhodla pro výrobní činnost v pilařské výrobě. Od prosince roku 1996 provozuje pilařskou výrobu a jejím hlavním předmětem podnikání dle CZ-NACE je 16100 – Pilařská výroba a impregnace dřeva. V roce 1996 zakoupila společnost menší provoz – Pilu Hubenov – a v roce 1997 větší provoz – Pilu Rohy. Provoz ve dvou provozovnách byl však ekonomicky náročný. Proto byl v roce 2000 menší provoz – Pila Hubenov – uzavřen a celá výroba byla soustředěna do většího provozu – Pila Rohy.

Provoz Pila Rohy byl postupně modernizován a na základě požadavků zákazníků se firma začala zabývat i dalším zušlechťováním řeziva (impregnace, sušení a hoblování) a také dalším zpracování do dřevostaveb (krovy, vazníky) a tyto produkty se postupně staly hlavním výrobním sortimentem na který pak navazují další , jako stavební řezivo, řezivo pro truhláře. Doplňkovým sortimentem je výroba palet a prodej dřevního odpadu (kůra, piliny, štěpky a palivové dřevo).

Vaše zkušenosti s firmou Pila Rohy – I.V., spol. s r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů