HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Polar House s.r.o.

Společnost Polar House je dceřijnou společností finského výrobce se 120ti letou tradicí firmy Honkatalot. Firma dodává lepené i nelepené hranoly ze smrku i borovice, lepené kulatiny, kompletní dodávky domu s montáží, vše dle přání zákazníka. Každý

Polar House s.r.o.

Zakouřilova 142, 149 00 Praha 4, CZ

Telefon: +420267912030
E-mail: info@polarhouse.cz
Web: www.polarhouse.cz
GPS: 50.03164680,14.49528810

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou Polar House s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Polar House s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Jako rodinný podnik má Polar Life Haus dlouhou tradici v dřevozpracujícím průmyslu. Tyto zkušenosti jsou předávány již sto let z generace na generaci. Díky bohatým zkušenostem v této oblasti a stálému vývoji nabízíme vysoce kvalitní produkty a vysoký standart v oblasti blokových domů.

Polar Life Haus je mezinárodní podnik, který je uznávaný po celém světě. Našimi největšími exportními trhy jsou střední Evropa a Rusko, ale máme spokojené zákazníky i v Japonsku a ve Spojených státech. Získané zkušenosti s exportem z nás udělaly odborníky v každém stádiu stavebního projektu.

Speciálně vyrobené a jedinečné

Polar Life Haus vyrábí jedinečné, individuálně zhotovené blokové domy. Profesionální architekti a moderní výrobní technologie dělají nemožné možným. Naši specialisti vás podporují na každém kroku projektu; od plánování až k výstavbě.

Naše firma se nachází v Töysä ve středním Finsku. Proč je právě toto místo tak ideální? Protože se nacházíme velice blízko nejlepších oblastí, kde rostou polární jedle a borovice. Díky vhodným klimatickým podmínkám ve středním Finsku zde najdeme nejlepší lesní oblasti s nejlepším (surovým) materiálem. K další produkci jsou pak v našem třídícím zařízení vybírány pouze druhy nejvyšší kvality; postup, který v průmyslu zpracování dřeva není zcela obvyklý.

Naše investice do nejmodernějších technologií na trhu nám umožňují rychlou realizaci architektonicky náročné konstrukce, neboť všechny produkty jsou na milimetr přesně předem vyrobeny v naší továrně. Naše domy splňují všechny individuální nároky našich zákazníků.

Vaše zkušenosti s firmou Polar House s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů