HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

POLYMUR, s.r.o.

Vyrábíme a stavíme nízkoenergetické domy na klíč ze systému europanel.

POLYMUR, s.r.o.
Masarykova 2707, 407 47 VARNSDORF

Telefon: +420412372716
E-mail: info@polymur.cz
Web: www.polymur.cz
GPS: 50.91525530,14.51302690

navigovat
3.6 z 5

Ověřené recenze firmy POLYMUR, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma POLYMUR, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Ústeckém kraji, zejména pak v okolí obce Rumburk.


POLYMUR s.r.o., tradičního výrobce a dodavatele typových rodinných domů ze systému Europanel.

Připravili jsme pro Vás ucelenou nabídku klasických či moderních typových rodinných domů, ale i rodinných domů projektovaných na základě optimalizace ekonomického řešení založeného na vybraných, moderních jednoduchých technologiích, které přináší zákazníkům prokazatelné úspory při výstavbě i při následném provozu domů.

Optimalizace pořizovacích a provozních nákladů domu je pro nás velkou výzvou a ubezpečuji Vás, že stále pracujeme na jejím zdokonalování. V současné době jsme se zaměřili na nejmodernější způsob výstavby „ Light Building“. „ Light Building“ chcete-li lehká stavba v sobě kombinuje nejmodernější technologie, materiály, postupy a záruky pro investory. Osvobozuje výstavbu od klasických „ těžkých a mokrých procesů“ betonování a zdění a tím i složitostí a chyb, kterým jsou tyto stavby pověstné. „Light Building“ přináší investorům lehkost, kvalitu, rychlost, unikátní tepelně technické vlastnosti a řadu dalších přidaných hodnot.

Tím také došlo k vzniku nové katagorie rodinných domů - nízkonákladové rodinné domy. V současné době pro Vás máme v této kategorii připraveno několik rodinných domů moderního architektonického rázu, a nadále se snažíme vytvářet nové projekty tak, aby plně vyhovovali požadavkům našich zákazníků a filozofii výstavby „Light Bulding“

Vaše recenze firmy POLYMUR, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba na hřebenech Krušných hor

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb