HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

POP BUILDING s.r.o.

Společnost POP Building s.r.o. působí na trhu dřevostaveb v ČR a zaměřuje se na individuální přístup ke klientům. Naše společnost realizuje každou zakázku dle našeho hesla Poctivě Odvedená Práce.

POP BUILDING s.r.o.
11. pěšího pluku 201, 397 01 Písek

Telefon: +420 734 578 441
E-mail: info@pop-building.cz
Web: www.pop-building.cz
GPS: 49.30345400,14.15802900

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy POP BUILDING s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma POP BUILDING s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Písek.


Společnost POP Building s.r.o. působí na trhu dřevostaveb v Česká republice a zaměřuje se na individuální přístup ke klientům. Naše společnost realizuje každou zakázku dle našeho hesla Poctivě Odvedená Práce. Náš přístup je otevřený, přímí a vůči klientovi přátelský.
Naše společnost je na trhu od roku 2016, ale využívá mnohaleté zkušenosti zaměstnanců, kteří se v oblasti dřevostaveb pohybují 10 let a více.
Cílem společnosti je klientovi nabídnout možnosti sestavit si dům podle jeho přání a to od sestavení dispozice domu, jeho konstrukce domu, tak i v možnosti dodání domu od hrubé stavby z venku dokončené, až po stavbu na klíč včetně vybavení koupelen a kuchyňské linky.

Každou realizaci od začátku do konce řešíme stylem Poctivě Odvedená Práce, tak abychom s každou realizací, získali možnost se takto presentovat.

Jednotlivé dřevostavby jsou montovány z prefabrikovaných panelů vysoké kvality, které umožňují rychlou výstavbu při dodržení individuálních přání zákazníků. Používané konstrukce jsou certifikovány Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským Praha, s.p. tím je zajištěna jejich kvalita jako celku a jejich tepelně-technických vlastností.


Reference postavených domů POP BUILDING s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy POP BUILDING s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVA 86

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb