HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

PORSENNA STAVEBNÍ, s.r.o.

Více než 15 let se zabýváme návrhem a stavbou domů s nízkou spotřebou energie. Na veškeré domy lze získat dotaci z programu Nová zelená úsporám (NZÚ)! Zajišťujeme vše od prvotního návrhu, přes vyřízení dotace, až po realizaci na klíč.

PORSENNA STAVEBNÍ, s.r.o.
Michelská 18/12a, 140 00 Praha

Telefon: +420 774 504 195
E-mail: info@porsenna.cz
Web: www.projektyporsenna.cz

3.3 z 5

Fotogalerie firmy PORSENNA STAVEBNÍ, s.r.o.

Firma PORSENNA STAVEBNÍ, s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Již více než 15 let poskytujeme služby v oblasti výstavby pasivních rodinných domů od návrhu až po realizaci. Naše samostatné projekční oddělení vytvořilo za svou působnost již desítky typových či individuálních projektů pasivních domů.

Aktivně působíme v odborném sdružení Centrum pasivního domu a podílíme se na osvětě v oblasti energeticky efektivní výstavby. Veškeré své studie a projekty podrobujeme energetické a ekonomické optimalizaci a těžíme tak z vlastní zkušenosti a provázanosti projekční a realizační složky společnosti.

Disponujeme samostatným oddělením technologií do pasivních domů se specializací na vytápění a řízené větrání s rekuperací tepla.

Ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme financování záměru klienta a hledáme tak optimální řešení šité jemu na míru.

Naše sesterská společnost, PORSENNA o.p.s. se dlouhodobě zabývá činností v oblasti trvale udržitelného rozvoje. Zaměřuje se na poradenství a služby v energetickém hospodaření, obnovitelných zdrojích a energetických úsporách.


Veškeré používané konstrukce našich dřevostaveb jsou navrženy jako čistě DIFÚZNĚ OTEVŘENÉ s provětrávanou mezerou, což zaručuje dlouhodobost a kvalitu provedení.

Vaše zkušenosti s PORSENNA STAVEBNÍ, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL