HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

PRINEX GROUP, s.r.o.

Projektujeme a stavíme nízkoenergetické domy, dřevostavby a pasivní domy.

PRINEX GROUP, s.r.o.
Masarykovo náměstí 46/11 , 742 35 Odry

Telefon: +420556730712
E-mail: prinex@prinex.cz
Web: www.prinex.cz
GPS: 49.66236890,17.82942280

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy PRINEX GROUP, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma PRINEX GROUP, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Hranice.


Základní filozofií společnosti, kterou se řídíme od roku 1992, kdy jsme začali působit v oblasti projektování a výstavby nízkoenergetických dřevostaveb je, provádět originální stavby na základě požadavků a představ našich klientů o jejich budoucím bydlení. Koncepce projektování a výstavby nízkoenergetické dřevostavby naší společnosti je výsledkem společné spolupráce mezi námi a klientem. Jedná se tedy o stavby, které architekti, projektanti a v neposlední řadě experti na výstavbu dřevostaveb, spolu s klientem vymyslí, vyprojektují a do poslední detailu zpracují. Společnost PRINEX GROUP tak garantuje, že každý dům vyprojektovaný a dodaný naší společností je jediným originálem.

Důrazně dbáme na vstřícný přístup ke klientovi během přípravy stavby i vlastní realizace, aby výsledkem spolupráce byla dokonale provedená stavba a spokojený zákazník.

Společnost PRINEX GROUP, kromě specializace na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb, projektuje a provádí výstavbu staveb průmyslových, staveb občanské vybavenosti a komerčních staveb, jejich obnovu a rekonstrukce.


Reference postavených domů PRINEX GROUP, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy PRINEX GROUP, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb