HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Profi-Gips, s.r.o.

Nabízíme dřevostavby s difuzně uzavřenou i otevřenou konstrukcí, dle projektů z vlastní projekční kanceláře.

Profi-Gips, s.r.o.
Sedlešovice 100, 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice

Telefon: +420737811060
E-mail: info@profi-gips.cz
Web: www.profi-gips.cz
GPS: 48.83415060,16.05758610

navigovat
4.2 z 5

Ověřené recenze firmy Profi-Gips, s.r.o.


Firma Profi-Gips, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihomoravském kraji, zejména pak v okolí obce Znojmo.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Firma Profi-Gips s.r.o byla založena v polovině roku 2007 s cílem poskytnout komplexní služby ve stavebnictví. Díky dosaženým odborným certifikacím vám zaručíme tu nejvyšší možnou kvalitu realizací a profesionální přístup. Máme dlouholeté zkušenosti z jednotlivých stavebních oborů a ověřenou databázi kvalitních subdodavatelů.
Dřevostavby stavíme formou staveb na klíč k nastěhování, nebo také ve formě hrubých staveb či super-hrubých staveb k následnému dokončení. Zvenku je pak stavba buď kompletně dokončená včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou nebo se jedná o holý skelet.
Našim zákazníkům také nabízíme výběr stavby z již realizovaných projektů, z libovolného katalogu nebo přímo dle přání zákazníka po dohodě s projektantem originálně řešený typ domu. Po výběru typu domu Vám zpracuje bezplatnou, nezávaznou cenovou nabídku.

Našim cílem je nejenom spokojenost uživatelů domů a energeticky úsporné bydlení, ale snažíme se našim klientům nabídnout individuální přístup a ochotu přizpůsobit se jeho potřebám.. Našim cílem je pak spokojenost uživatelů domů a energeticky úsporné a funkční bydlení.Vaše recenze firmy Profi-Gips, s.r.o. :