HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Profi-Gips, s.r.o.

Nabízíme dřevostavby, sádrokartony, nízkoenergetické domy, difuzně uzavřené i otevřené konstrukce.

Profi-Gips, s.r.o.
Sedlešovice 100, 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice

Telefon: +420737811060
E-mail: info@profi-gips.cz
Web: www.profi-gips.cz
GPS: 48.83415060, 16.05758610

4.2 z 5


Fotogalerie firmy Profi-Gips, s.r.o.

Firma Profi-Gips, s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž základním úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.Firma Profi-Gips s.r.o byla založena v polovině roku 2007 s cílem poskytnout komplexní služby ve stavebnictví. Díky dosaženým odborným certifikacím vám zaručíme tu nejvyšší možnou kvalitu realizací a profesionální přístup. Máme dlouholeté zkušenosti z jednotlivých stavebních oborů a ověřenou databázi kvalitních subdodavatelů.
Dřevostavby stavíme formou staveb na klíč k nastěhování, nebo také ve formě hrubých staveb či super-hrubých staveb k následnému dokončení. Zvenku je pak stavba buď kompletně dokončená včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou nebo se jedná o holý skelet.
Našim zákazníkům také nabízíme výběr stavby z již realizovaných projektů, z libovolného katalogu nebo přímo dle přání zákazníka po dohodě s projektantem originálně řešený typ domu. Po výběru typu domu Vám zpracuje bezplatnou, nezávaznou cenovou nabídku.

Našim cílem je nejenom spokojenost uživatelů domů a energeticky úsporné bydlení, ale snažíme se našim klientům nabídnout individuální přístup a ochotu přizpůsobit se jeho potřebám.. Našim cílem je pak spokojenost uživatelů domů a energeticky úsporné a funkční bydlení.


Vaše zkušenosti s Profi-Gips, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

PRVNÍ KLARET

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »