HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Prozi Projekt

Projekty rodinných domů - typové a individuální nízkoenergetické a energeticky úsporné cihlové i montované rodinné domy včetně zhotovení vizualizací.

Prozi Projekt

Počernická 168 , 100 99 Praha, CZ

Telefon: +420777163465
E-mail: info@prozi.cz
Web: www.prozi.cz
GPS: 50.08298250,14.50851810

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou Prozi Projekt

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Prozi Projekt sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Projekční a architektonická kancelář se zabývá projekty od staveb cihlových až po montované domy (dřevostavby), rodinné domy novostavby i rekonstrukce. Zajišťujeme projekty rodinných domů, projekty individuální, typové projekty rodinných domů, úpravy typových projektů, projekty bytových domů, projekty občanských a průmyslových staveb, projekty skladů a garáží, výškopisné a polohopisné osazení domu na parcele včetně projektu přípojek, architektonické studie, vizualizace exteriéru, vizualizace interiéru, rozpočty, radonové a geologické průzkumy, geodetické zaměření pozemku, znalecké posudky, průkazy energetické náročnosti budovy, poradenství, inženýrská činnost, pomoc při výběru stavební firmy u stavby na klíč, finanční poradenství (například ceny stavebních materiálů, ceny stavebních prací, výběr dodavatele apod.), reklamní činnost...

Vaše zkušenosti s firmou Prozi Projekt:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů