HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Quality house

Dovolte, abychom Vám v krátkosti představili naši společnost. Quality House s.r.o. je společnost disponující zkušenostmi a kvalitním know-how v návaznosti na činnost v oboru od roku 2008.

Quality house
Dolní novosadská 433/91, 783 01 Olomouc

Telefon: 608 035 432
E-mail: info@qhouse.cz
Web: www.qhouse.cz
GPS: 49.56455880,17.26262800

navigovat
4.7 z 5

Ověřené recenze firmy Quality house s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Quality house s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Olomouc.


Naší mateřskou společností s mnohaletými zkušenostmi ve stavebnictví je Sanatěs Olomouc s.r.o. Dlouholeté zkušenosti firmy se sanací domů a staveb si můžete ověřit v referencích.

Našim cílem je stavět kvalitní domy, proto jsme se také snažili, ve spolupráci s odborníky, odstranit a vyřešit slabá místa dřevěných montovaných domů a dovést tuto technologii k úplné dokonalosti.

Toto by se však neobešlo bez použití kvalitních materiálů, přesto naše společnost nabízí velmi nízké konečné ceny rodinných domů a to díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli materiálů. Abychom docílili odbornosti všech našich pracovníku, dbáme na to, aby byli řádně a pravidelně proškoleni.

Přestože stavíme typizované dřevostavby, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Každý námi nabízený typový dům, lze libovolně dispozičně i velikostně upravit.


Reference postavených domů Quality houseZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy Quality house: