HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

RD Rýmařov, s.r.o.

Firma RD Rýmařov, s.r.o. je největší výrobce montovaných rodinných domů na bázi lehké prefabrikace dřeva v ČR a jedna z největších firem v EU. Vyrábí a montuje přes 400 rodinných domů v ČR.

RD Rýmařov, s.r.o.

8. května 1191/45 , 795 01 Rýmařov, CZ

Telefon: +420554252111
E-mail: info@rdrymarov.cz
Web: www.rdrymarov.cz
GPS: 49.93772050,17.26521230

navigovat
4.4 z 5

Zkušenosti s firmou RD Rýmařov

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma RD Rýmařov, s.r.o. sídlí v obci Rýmařov a nejčastěji staví dřevostavby v Moravskoslezském kraji.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.Společnost RD Rýmařov působí na stavebním trhu již 50 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Realizovali jsme více než 26.000 staveb, a to nejen rodinných či bytových domů, ale také celých developerských projektů.

Na počátku bylo know-how západoněmecké firmy OKAL. Dnes se opíráme o vlastní, již mnohaleté zkušenosti a jsme firma se zdravým sebevědomím a potenciálem operovat na evropském stavebním trhu.

Cílevědomá práce na technických parametrech, maximální přesnost při zabezpečování kvality a propracovaná logistika nám umožňují realizovat v rámci dnů to, co jiní realizují v rámci měsíců.
Jedná se o stavební systém třetího tisíciletí, kde spojení tradičního, v přírodě obnovitelného materiálu spolu se špičkovými současnými materiály, vytváří systém suché výstavby. Tento systém splňuje všechny parametry současných požadavků ne ekologickou stavbu v souladu s trvale udržitelným způsobem života. Veškeré materiály jsou obnovitelné a likvidovatelné bez dalších zátěží.

Vytvořením tzv. sendvičového systému lze docílit vysokých energetických parametrů bez nároků na zvětšování zastavěného prostoru nebo na úkor bytových ploch. Lehkost konstrukce umožňuje snížit spotřebu materiálu na založení stavby, a tím snížit náklady na realizaci.
Vysoká organizovanost, především v počátečním stadiu, nevynakládá nároky na zatížení okolí stavby stavební činností a rychlost výstavby umožňuje naplnění našeho motta "bydlení do měsíce".
Výroba panelů na automatických linkách zaručuje přesnost, která umožňuje realizovat dokončovací práce ve vysoké kvalitě.

RD Rýmařov klade důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňujeme tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Vedení společnosti podporuje trvale udržitelné hospodaření v lesích a zavazuje se uplatňovat a udržovat všechny požadavky spotřebitelské řetězce lesních produktů v rámci pravidel PEFC v souladu s dokumentem CFCS 2002:2011. O špičkové kvalitě svědčí také právo užívat znak kvality RAL, propůjčovaný Společností pro jakost německých montovaných staveb. Získali jsme certifikovaný systém řízení kvality dle normy ISO 9001. Dalším důkazem kvality výrobků je evropský certifikát ETA podle ETAG 007, který společnost získala jako první v České republice. Pro své domy jsme získali rovněž energetický certifikát, kterým se řadíme do kategorie energeticky úsporných domů.

Základní nabídka RD Rýmařov obsahuje přes dvě desítky typových projektů, včetně mnoha jejich variant a různých architektonických doplňků. Je pro nás samozřejmostí vyhovět individuálním požadavkům zákazníka, aby získal dům podle svých vlastních představ - každý dům se tak stává neopakovatelným originálem.


Reference postavených domů RD Rýmařov

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou RD Rýmařov, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů