HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Stavíme dřevostavby, rodinné domy, montované domy bungalov, patrový dům či individuální projekty, nízkoenergetické domy, domky. Montáž dřevostaveb. Certifikované konstrukce na difuzně uzavřené a otevřené stěny, hrubá stavba i dokončení na klíč.

REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Čistá v Krkonoších 133, 543 44 Černý Důl, CZ

Telefon: +420603182768
E-mail: info@realsuka-drevostavby.cz
Web: www.realsuka-drevostavby.cz
GPS: 50.62219410,15.71055350

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o. sídlí v obci Vrchlabí a nejčastěji staví dřevostavby v Královehradeckém kraji.Firma REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o. vznikla osamostatněním bývalého hospodářského střediska firmy
HELOT, spol. s r. o., která vyráběla paneláže dřevostaveb. Ta své certifikované výrobky dodávala v letech 1999-2009 jako zakázkovou výrobu firmám vystupujících na trhu. Její výrobní kapacita ročně dosahovala až 40 ks rodinných domů.
Firma REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o. v počátku plně využívá veškeré výhody již zavedené výroby, svoji činnost rozšířila o možnost až na úplné dokončení stavby na klíč včetně spolupráce s investorem při financování díla.
Pro dosažení spokojenosti zákazníků a pro svůj další vývoj využívá služeb odborníků specializovaných na dřevostavby z oblasti Středních Čech. V nových stavebních trendech je pro firmu rozhodující využívání spolupracujících architektů z Krkonošské oblasti a v neposlední řadě projekčních kanceláří na Ostravsku.
Zabýváme se realizací kompletní výstavby klasických i atypických dřevostaveb rodinných domů ve variantě „hrubá stavba“ nebo „dům na klíč“. Pod pojmem "dům na klíč" se rozumí výstavba hrubé stavby domu s možností projektové dokumentace ke stavebnímu povolení, zhotovení základové desky, napojení na inženýrské sítě, veškeré vnitřní rozvody (elektroinstalace, vodoinstalace, topení) a dle přání a požadavku zákazníka dokončení základního vybavení interiéru (podlahy, obklady, dveře, malba).

Jednou z hlavních výhod našich služeb je individuální přístup k zákazníkovi - možnost realizování individuálních a atypických projektů. Nenechte nic náhodě a zapojte představy své a svých blízkých již při prvotních konzultacích, podílejte se tak na konečné podobě vašeho vysněného domu.

Realsuka - Dřevostavby s.r.o. a její stavby jsou zárukou použití ekologických materiálů, nízké energetické náročnosti, rychlé výstavby a vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Vaše zkušenosti s firmou REALSUKA-DŘEVOSTAVBY s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů