HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ReFingo, s.r.o.

Nabízíme návrhy, projektovou dokumentaci, realizace a rekonstrukce dřevěných i zděných rodinných domů, bytů včetně poradenství.

ReFingo, s.r.o.
Rokycanova 538/30 , 397 01 Písek-Budějovické Předměstí

Telefon: +420608142263
E-mail: info@refingo.cz
Web: www.refingo.cz
GPS: 49.30967420,14.15804430

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy ReFingo, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma ReFingo, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Písek.


Stavební společnost ReFingo s.r.o. působí ve své současné podobě v oblasti pozemního stavitelství od roku 2011. V tento krok vyústila předchozí dlouholetá úspěšná spolupráce fyzických osob.

Neustále se rozvíjející potřeby zákazníků hledajících domy či jiné stavby spolu se zvyšujícími se nároky na standard bydlení nás vedly k vytvoření funkčních principů efektivnějšího a komplexního přístupu k realizaci staveb.

Námi poskytované služby pokrývají celý průběh procesu stavby od konzultace s architekty, design interiéru a 3D vizualizace, přes zpracování studie, projektu pro stavební povolení, prováděcího projektu, realizaci, kolaudaci, až po poradenství, financování nebo následnou správu objektu.

Zajišťujeme veškeré stavební práce pro rekonstrukce i výstavbu nových objektů – zděné domy, dřevostavby. Při naší práci využíváme nejnovějších poznatků ze stavebnictví, které aplikujeme moderními technologiemi.

Naším hlavním společným cílem zůstává kvalita stavby a plná spokojenost zákazníka.

Vaše recenze firmy ReFingo, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb