HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.

Stavíme domy nízkoenergetické i pasivní, provádíme sádrokartonové konstrukce, minerální podhledy, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce.

RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.
V lukách 268 , 261 01 Příbram

Telefon: +420608980871
E-mail: romanhorky@volny.cz
Web: www.rhdomy.cz
GPS: 49.70362190,14.00337300

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Příbram.


Naše firma byla založena v roce 1991, hlavní činností byla zprostředkovatelská servisní činnost pro obchodní partnery.

V roce 1999 jsme se rozhodli pro rozšíření činnosti o obchod a to zejména na bázi servisu pro truhlářské firmy. Provozovna v areálu Balonka byla průběžně rozšiřována formou pronájmu skladů a současně rozšiřován sortiment pro naše zákazníky tak, abychom jim mohli poskytovat komplexní dodavatelský servis. V polovině roku 2006 jsme odkoupili od majitele skladový areál a současně rozšířili naši činnost o stavbu montovaných nízkoenergetických RD. V roce 2012 jsme do projektů zařadili dřevostavby v ekonomické cenové hradině. Jedná se o dřevostavby nízkoenergetické či pasivní.

Nyní je naše činnost rozdělena na obchodní část se zaměřením na truhlářské firmy a stavebníky na straně jedné a dodávky montovaných nízkoenergetických domů na straně druhé. Stavíme domy nízkoenergetické i pasivní, provádíme sádrokartonové konstrukce, minerální podhledy, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce. Dále si u nás můžete objednat pokládku dlažeb, malířské práce, rekontrukce podkroví včetně zateplení. Stavbu pergoly, altány a zahradní domky.

Vaše recenze firmy RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb