HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.

Vyrábíme sruby, srubové domy, roubenky a jiné roubené stavby k bydlení i rekreaci v libovolném stupni dokončenosti

ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.
Hradčany, 471 24 Mimoň

Telefon: +420777312547
E-mail: info@sruby-roubenky.cz
Web: www.sruby-roubenky.cz
GPS: 50.62200060,14.74626140

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Libereckém kraji, zejména pak v okolí obce Česká Lípa.


Sruby, roubenky - katalog studie domů
ROUBENKY A SRUBY WALTER

Nabízíme vám možnost výstavby kanadského srubu, roubenky, v různém stupni dokončenosti (individuálně dle vašich požadavků od hrubé stavby po kompletní stavbu na klíč po celé ČR).

Výhodou stavby roubeného (konstrukce z hranolů) či srubového domu (konstrukce z ručně opracovaných kmenů) s námi je komplexnost nabídky služeb od odborného poradenství, přes vypracování studie a projektové dokumentace, zajištění hypotéky, samotnou realizaci až po následnou údržbu.

Z konstrukčně technického hlediska splňují srubové a roubené stavby tepelně technické, energetické a protipožární požadavky. Doba, za kterou se váš srub nebo roubenka vyhřeje na příjemnou teplotu, je nesrovnatelně kratší než ve zděném domě.

Poctivá ruční práce přináší masivním srubům a roubenkám přirozený a přírodní vzhled, impozantní originalitu, charakter a osobitost.

Vaše recenze firmy ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb