HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

RP STAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí výstavbu nízkoenergetických a nízkonákladových domů.

RP STAVBY s.r.o.
Staré Město 20, 669 02 Znojmo

Telefon: +420603339448
E-mail: rpstavby@seznam.cz
Web: www.rp-stavby.cz
GPS: 48.85507350, 16.04496050

3.5 z 5

Fotogalerie firmy RP STAVBY s.r.o.

Firma RP STAVBY s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Společnost RP STAVBY s.r.o. byla založena v roce 2007 a patří mezi mladé dynamicky se rozvíjející společnosti v ČR, které se zabývají výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb.

Pro naplnění naší vize, kterou je rychle, kvalitně a efektivně stavět RD s nízkoenergetickou náročností provozu, důrazem na celkový design a funkčnost pro uživatele, jsme si zvolili jedinečný a unikátní stavební systém K-KONTROL®.

Tento systém je díky svým vlastnostem a vysoké variabilitě přímo předurčen k realizaci individuálních projektů dle požadavků každého zákazníka.

Naše stavby vyhovují nejnáročnějším tepelně technickým požadavkům a vykazují v tomto ohledu lepší vlastnosti než klasická zděná stavba. Díky těmto vlastnostem byl stavební systém K-KONTROL® použit při výstavbě české polární stanice v Antarktidě.

Nižší energetická náročnost stavby spolu s využitím obnovitelných zdrojů surovin, přispívá k šetrnému přístupu k přírodě. A především - celková doba výstavby je výrazně kratší než při standardním způsobu realizace stavby.

Konstrukce systému nabízí široké spektrum využití.

Vaše zkušenosti s RP STAVBY s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Ranč se srubovou nástavbou

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »