HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

RYNOSTAV, s.r.o.

Provádíme domy a střechy na klíč, krovy a dřevostavby, zateplování fasád a střech, Zelená úsporám.

RYNOSTAV, s.r.o.
Pod Kalichem 385 , 342 01 Sušice III

Telefon: +420724572869
E-mail: info@rynostav.cz
Web: www.rynostav.cz

2.8 z 5

Fotogalerie firmy RYNOSTAV, s.r.o.

Firma RYNOSTAV, s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Firma Rynostav byla založena v září 2001. Nyní v ní pracuje 15 – 20 velmi kvalitních zaměstnanců, mezi které patří tesaři, klempíři, pokrývači, zedníci a sádrokartonáři. Kvalifikaci řemeslníků zaručuje pravidelné odborné školení.

Co Vám můžeme nabídnout? Prioritně se zaměřujeme na rekonstrukce střech. Jelikož se náš svět vyvíjí a vše se zdokonaluje a my se pokroku nebráníme, používáme nové materiály. Zkušenosti ovšem máme také s památkově chráněnými budovami. O tom se můžete přesvědčit v katalogu provedených prací zde na našich internetových stránkách.

Víme, že střecha někdy potřebuje jen opravu, proto Vám můžeme pomoct s veškerými opravami krovu, nebo komínu a také instalaci hromosvodu zařídíme. Nemůžeme zapomenout na střešní okna, která umístíme na střechu přesně podle Vašich představ.

Nezabýváme se ale jen střechami, umíme také postavit dům. Zedníci se postarají o zděný a tesaři o dřevěný. Dřevo nabízíme také k prodeji. Od roku 2007 v areálu firmy funguje truhlářská dílna, kde dřevo zpracujeme tak, jak si sami řeknete.

V průběhu let jsme zjistili, že bez nářadí se nic nepostaví. Proto provozujeme půjčovnu nářadí nejen pro šikovné kutily, kterým chybí jen stroje pro realizaci svých plánů.

Vaše zkušenosti s RYNOSTAV, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL