HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

RYNOSTAV, s.r.o.

Provádíme domy a střechy na klíč, krovy a dřevostavby, zateplování fasád a střech, Zelená úsporám.

RYNOSTAV, s.r.o.

Pod Kalichem 385 , 342 01 Sušice III, CZ

Telefon: +420724572869
E-mail: info@rynostav.cz
Web: www.rynostav.cz
GPS: 49.22535910,13.52379270

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou RYNOSTAV, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma RYNOSTAV, s.r.o. sídlí v obci Sušice a nejčastěji staví dřevostavby v Plzeňském kraji.


Firma Rynostav byla založena v září 2001. Nyní v ní pracuje 15 – 20 velmi kvalitních zaměstnanců, mezi které patří tesaři, klempíři, pokrývači, zedníci a sádrokartonáři. Kvalifikaci řemeslníků zaručuje pravidelné odborné školení.

Co Vám můžeme nabídnout? Prioritně se zaměřujeme na rekonstrukce střech. Jelikož se náš svět vyvíjí a vše se zdokonaluje a my se pokroku nebráníme, používáme nové materiály. Zkušenosti ovšem máme také s památkově chráněnými budovami. O tom se můžete přesvědčit v katalogu provedených prací zde na našich internetových stránkách.

Víme, že střecha někdy potřebuje jen opravu, proto Vám můžeme pomoct s veškerými opravami krovu, nebo komínu a také instalaci hromosvodu zařídíme. Nemůžeme zapomenout na střešní okna, která umístíme na střechu přesně podle Vašich představ.

Nezabýváme se ale jen střechami, umíme také postavit dům. Zedníci se postarají o zděný a tesaři o dřevěný. Dřevo nabízíme také k prodeji. Od roku 2007 v areálu firmy funguje truhlářská dílna, kde dřevo zpracujeme tak, jak si sami řeknete.

V průběhu let jsme zjistili, že bez nářadí se nic nepostaví. Proto provozujeme půjčovnu nářadí nejen pro šikovné kutily, kterým chybí jen stroje pro realizaci svých plánů.

Vaše zkušenosti s firmou RYNOSTAV, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů