HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

RYNOSTAV, s.r.o.

Provádíme domy a střechy na klíč, krovy a dřevostavby, zateplování fasád a střech, Zelená úsporám.

RYNOSTAV, s.r.o.
Pod Kalichem 385 , 342 01 Sušice III

Telefon: +420724572869
E-mail: info@rynostav.cz
Web: www.rynostav.cz
GPS: 49.22535910,13.52379270

navigovat
3.8 z 5

Ověřené reference firmy RYNOSTAV, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma RYNOSTAV, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Sušice.


Firma Rynostav byla založena v září 2001. Nyní v ní pracuje 15 – 20 velmi kvalitních zaměstnanců, mezi které patří tesaři, klempíři, pokrývači, zedníci a sádrokartonáři. Kvalifikaci řemeslníků zaručuje pravidelné odborné školení.

Co Vám můžeme nabídnout? Prioritně se zaměřujeme na rekonstrukce střech. Jelikož se náš svět vyvíjí a vše se zdokonaluje a my se pokroku nebráníme, používáme nové materiály. Zkušenosti ovšem máme také s památkově chráněnými budovami. O tom se můžete přesvědčit v katalogu provedených prací zde na našich internetových stránkách.

Víme, že střecha někdy potřebuje jen opravu, proto Vám můžeme pomoct s veškerými opravami krovu, nebo komínu a také instalaci hromosvodu zařídíme. Nemůžeme zapomenout na střešní okna, která umístíme na střechu přesně podle Vašich představ.

Nezabýváme se ale jen střechami, umíme také postavit dům. Zedníci se postarají o zděný a tesaři o dřevěný. Dřevo nabízíme také k prodeji. Od roku 2007 v areálu firmy funguje truhlářská dílna, kde dřevo zpracujeme tak, jak si sami řeknete.

V průběhu let jsme zjistili, že bez nářadí se nic nepostaví. Proto provozujeme půjčovnu nářadí nejen pro šikovné kutily, kterým chybí jen stroje pro realizaci svých plánů.

Vaše recenze firmy RYNOSTAV, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KLASIK 127

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb