HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Simply Invest rodinné domy s.r.o.

Firma se zabývá realizací a výstavbou nízkoeneregetických rodinných domů, dřevostaveb na klíč a developerských projektů.

Simply Invest rodinné domy s.r.o.
Sopečná 160, 360 18 Karlovy Vary - Tašovice

Telefon: +420608680307
E-mail: obchod@simplyinvest.cz
Web: www.simplyinvest.cz
GPS: 50.21495460,12.81020510

navigovat
4 z 5

Ověřené reference firmy Simply Invest rodinné domy s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Simply Invest rodinné domy s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Karlovarském kraji, zejména pak v okolí obce Karlovy Vary.Komplexnost služeb. Za klienta řešíme všechny kroky, které jsou spojené s výstavbou RD. Vyhledáme, nebo pomůžeme vyhledat pozemek, vyprojektujeme a postavíme dům dle individuálního zadání od klienta (bez zdražení ceny domu), (dle katalogu staví všechny firmy) někde je potřeba řešit, že dům musí být postaven v souladu s regulativy, které jsou v územním plánu, takže dům navrhneme tak, abychom vyhověli jak přání klienta, tak regulativům. Zajistíme pro klienta financování stavby. Zajistíme kompletní zpracování projektové dokumentace, klienti si nemusí nechávat dokumentaci dodělávat od jiného projektanta. Zajistíme vyřízení a vydání stavebního povolení (ohlášení stavby). Provedeme dům jako kompletní dodávku, včetně výstavby základové desky, přípojek IS a samotné stavby. Garantujeme pevnou cenu po dobu výstavby.Vaše recenze firmy Simply Invest rodinné domy s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA