HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Sruby Bernat, s.r.o.

Roubenky a sruby od hrubé stavby, až po stavby na klíč. Vše podle představ a přání zákazníka. Zajistíme projekt i vyřízení Stavebního povolení.

Sruby Bernat, s.r.o.

1 , 471 24 Mimoň-Vranov, CZ

Telefon: +420736760070
E-mail: bernatv@seznam.cz
Web: www.srubybernat.cz
GPS: 50.66318530,14.75118300

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou Sruby Bernat, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Sruby Bernat, s.r.o. sídlí v obci Česká Lípa a nejčastěji staví dřevostavby v Libereckém kraji.


Působíme v oblasti dřevostaveb se zaměřením na stavby z masivní kulatiny (tzv. sruby)a interiérových i exteriérových doplňků (schody, stoly, lavice apod.)Důležitá pro nás není kvantita, tedy být největší firmou na českém trhu ve stavbě kanadských srubů, ale kvalitně odvádět svoji práci.

Majitel firmy, pan Vladimír Bernat, realizoval od roku 2001 více než 60 staveb na území České republiky.

Kromě realizace samotné stavby kanadského srubu Vám naše firma může nabídnout i služby projektanta s nímž následně spolupracujeme i po celou dobu zhotovení stavby. Projektant Vám pomůže přiblížit Vaše představy standardům pro stavění srubů.

Díky našim dlouholetým subdodavatelům z oblasti tesařských a truhlářských prací je naše firma schopna postavit Vám nejen hrubou stavbu srubu, ale i srub na klíč, včetně případných dřevěných dekorací ve formě soch.

Hlavním cílem naší firmy je spokojený klient, proto nabízíme služby na nejvyšší úrovni, abychom byli schopni dostát veškerým našim závazkům. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce s oboustranně výhodnými podmínkami.

Vaše zkušenosti s firmou Sruby Bernat, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů