HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Sruby Bernat, s.r.o.

Roubenky a sruby od hrubé stavby, až po stavby na klíč. Vše podle představ a přání zákazníka. Zajistíme projekt i vyřízení Stavebního povolení.

Sruby Bernat, s.r.o.
1 , 471 24 Mimoň-Vranov

Telefon: +420736760070
E-mail: bernatv@seznam.cz
Web: www.srubybernat.cz
GPS: 50.66318530,14.75118300

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy Sruby Bernat, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Sruby Bernat, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Libereckém kraji, zejména pak v okolí obce Česká Lípa.


Působíme v oblasti dřevostaveb se zaměřením na stavby z masivní kulatiny (tzv. sruby)a interiérových i exteriérových doplňků (schody, stoly, lavice apod.)Důležitá pro nás není kvantita, tedy být největší firmou na českém trhu ve stavbě kanadských srubů, ale kvalitně odvádět svoji práci.

Majitel firmy, pan Vladimír Bernat, realizoval od roku 2001 více než 60 staveb na území České republiky.

Kromě realizace samotné stavby kanadského srubu Vám naše firma může nabídnout i služby projektanta s nímž následně spolupracujeme i po celou dobu zhotovení stavby. Projektant Vám pomůže přiblížit Vaše představy standardům pro stavění srubů.

Díky našim dlouholetým subdodavatelům z oblasti tesařských a truhlářských prací je naše firma schopna postavit Vám nejen hrubou stavbu srubu, ale i srub na klíč, včetně případných dřevěných dekorací ve formě soch.

Hlavním cílem naší firmy je spokojený klient, proto nabízíme služby na nejvyšší úrovni, abychom byli schopni dostát veškerým našim závazkům. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce s oboustranně výhodnými podmínkami.

Vaše recenze firmy Sruby Bernat, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb