HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Sruby ZIKR - Radek Zikmund

Provádíme realizování celoročně obyvatelných srubových domů.

Sruby ZIKR - Radek Zikmund
70 , 507 23 Dětenice-Osenice

Telefon: +420737718491
E-mail: info@srubyzikr.cz
Web: www.srubyzikr.cz
GPS: 50.37169860,15.15858010

navigovat
3.8 z 5

Ověřené reference firmy Sruby ZIKR - Radek Zikmund

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Sruby ZIKR - Radek Zikmund se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Jičín.


Kompletně realizujeme sruby, srubové domy, a veškeré dřevostavby. Sruby zajistíme dle přání investora od zajištění projektu srubu, vyřízení stavebního povolení až po zhotovení srubové stavby do jakékoliv fáze dokončenosti. Od dodání jen skeletu srubového domu, či dodávky kompletní hrubé stavby srubu, nebo dodávky srubové stavby na klíč. Dále provádíme kompletní zhotovení a rekonstrukce střech i památkových objektů. Zhotovujeme základové desky pro sruby včetně podezdívek z kamene. Z kulatiny stavíme srubové stání pro vozidla, pergoly, altány, sauny, srubové chaty atd. Vyrábíme stylový srubový nábytek, srubové stoly, lavice, houpačky, zahradní domky pro děti, boudy pro psi a vše možné na přání zákazníka. Dále provádíme tmelení srubů a roubenek srubařskými tmely. Broušení a pískování srubů včetně povrchových úprav ( nátěry srubů ) Zkrátka vše co roubenka či srub občas potřebuje.

Vaše recenze firmy Sruby ZIKR - Radek Zikmund:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb