HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Stachhome s.r.o

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Slovo nejde, neexistuje\", moto, kterým se naše firma Stachhome s.r.o. řídí. Vždy se snažíme s klientem najít společnou cestu a splnit veškeré jeho požadavky a přání.

Stachhome s.r.o
Jerlochovice 120, 742 45 Fulnek

Telefon: +420 732 525 441
E-mail: stachhome@seznam.cz
Web: www.mobilni-domecek.cz
GPS: 49.71257170,17.88649360

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy Stachhome

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Stachhome s.r.o se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Nový Jičín.


Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. První společnost vznikla již v roce 2013. Tato firma pod vedením pana Jiřího Šindlera, který je majitelem firmy Stachhome s.r.o., se zabývala výstavbou dřevostaveb, rodinných domů, střech, venkovních pergol, přístřešků a dalších dřevo výrobků a dřevo staveb. Při těchto naších aktivitách jsme nasbírali mnoho poznatků, zkušeností, kontaktů, a proto jsme se rozhodli v roce 2017 tyto aktivity spojené s první společností ukončit a naplno se věnovat výrobě mobilních domů - modulových dřevostaveb.

Disponujeme vlastní nadrozměrnou přepravou, zázemím k výrobě, vlastními skladovacími prostory, mnohými partnerskými a subdodavatelskými firmami. Ve firmě používáme pouze ověřené a kvalitní materiály, které jsme si za léta praxe odzkoušeli. Krédem firmy není kvantita, ale kvalita.

Firma Stachhome s.r.o. se skládá z pěti kmenových zaměstnanců a moha dalších vybraných profesionálních řemeslníků, kteří u nás pracují.

Naší prioritou je bezproblémový průběh zakázek, individuální přístup ke každému klientovi, jeho požadavkům a možnostem. Také dbáme na vzájemnou komunikaci a operativní řešení nastalých problémů.

Budeme se těšit na Vaši osobní návštěvu u nás ve výrobě, kde si můžete prohlédnout vzorový mobilní dům 12x5 m, který je kompletně dokončen a připraven se Vám předvést. Při vaší návštěvě Vám také odpovíme na veškeré vaše případné dotazy.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Vaše recenze firmy Stachhome s.r.o:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb