HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

STŘECHY HÁJEK s.r.o., s.r.o.

STŘECHY HÁJEK s.r.o. se zabývá výrobou dřevěných střešních konstrukcí se styčníkovou deskou, střešních vazníků, atypických dřevěných konstrukcí a dřevostaveb.

STŘECHY HÁJEK s.r.o., s.r.o.
Říční 3084/15, 700 30 Ostrava-Zábřeh

Telefon: +420608068514
E-mail: hajekstrechy@hajekstrechy.cz
Web: www.hajekstrechy.cz
GPS: 49.81004870,18.22716130

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy STŘECHY HÁJEK s.r.o., s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma STŘECHY HÁJEK s.r.o., s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Ostrava.


Společnost STŘECHY HÁJEK s.r.o. se již několik let zabývá výrobou dřevěných střešních konstrukcí se styčníkovou deskou, střešních vazníků, atypických dřevěných konstrukcí a dřevostaveb.
Hlavními přednostmi firmy je špičková odborná úroveň personálu a vysoký důraz na kvalitu. Naše hlavní reference tvoří haly, rodinné domy, nástavby a atypická řešení technicky náročných nosných konstrukcí.

Vyrábíme a montujeme dřevěné prefabrikované nosné prvky spojované kovovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny, běžně označované jako dřevěné příhradové vazníky. Tyto konstrukce jsou vhodnou alternativou ke klasickým tesařským konstrukcím. Jejich výhodou oproti klasickým konstrukcím je maximální efektivita díky statickému posouzení použitím výpočetní techniky, vysoká produktivita výroby využitím prefabrikace a rychlost montáže, která na rozdíl od řemeslně náročných klasických tesařských konstrukcí má minimální nároky na kvalifikovanou práci.

Všem zákazníkům, tj. přímým investorům, stavebním firmám a projektantům, poskytujeme komplexní servis služeb při konkrétním návrhu řešení jakékoliv konstrukce ze dřeva.

Vaše recenze firmy STŘECHY HÁJEK s.r.o., s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb