HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.

Provádíme výstavby rodinných domů, dřevostaveb, přístaveb a rekonstrukce objektů

STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.

Strojírenská 371/2 , 591 01 Žďár nad Sázavou 1, CZ

Telefon: +420604776932
E-mail: studiodrevostaveb@studiodrevostaveb.cz
Web: www.studiodrevostaveb.cz
GPS: 49.55840920,15.93649710

navigovat
3.7 z 5

Zkušenosti s firmou STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o. sídlí v obci Žďár nad Sázavou a nejčastěji staví dřevostavby na Vysočině.


Společnost STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o. je stavební společnost, která nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti bydlení. Naší hlavní náplní je výstavba rodinných domů – dřevostaveb na klíč i v různé fázi dokončenosti a dále rekonstrukce a přístavby.

Kancelář společnosti se nachází ve Žďáře nad Sázavou (viz. mapa), a i když většinu našich zakázek provádíme právě v kraji Vysočina, pole naší působnosti je mnohem širší a neomezujeme jej pouze na tento region.

Naše činnost je realizována prostřednictvím kmenových zaměstnanců s využitím externích, dlouhodobou spoluprací prověřených subdodavatelských firem. Zaměstnanci společnosti STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti v oboru, a to nikoliv pouze v oblasti technologie výstavby dřevostaveb. Jejich zkušenost a profesionální řemeslnická zručnost jsou vždy zárukou precizního provedení všech prací, stoprocentní kvality a taktéž dodržení termínů ukončení jednotlivých etap výstavby.
Subdodavatelské firmy, s nimiž při výstavbě rodinných domů spolupracujeme, jsou spolehliví a vzájemnou spoluprací vyzkoušení partneři. Pečlivou přípravou harmonogramu jednotlivých stavebních prací a jejich následnou koordinací během vlastní realizace předcházíme prostojům a zbytečným časovým ztrátám. V žádném případě se ovšem nebráníme ani spolupráci s Vámi vybraným subdodavatelem pro dodávku či provedení konkrétní činnosti, případně i Vašemu požadavku na vykonání některých stavebních činností svépomocí (např. základová deska apod.).

Vaše zkušenosti s firmou STUDIO DŘEVOSTAVEB, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů