HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Tayo Group s.r.o.

Dřevostavby,montované domy,domy na klíč.

Tayo Group s.r.o.

Slavníkova 2357/9, 169 00 Praha 6, CZ

Telefon: +420777716768
E-mail: info@nase-domy.cz
Web: www.nase-domy.cz
GPS: 50.08486230,14.36514990

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou Tayo Group s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Tayo Group s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Jsme stavební firma se sídlem v Praze, působící na celém území České republiky i. V oblasti výstavby dřevostaveb a stavebnictví působíme od roku 1999. Propracovaným systémem výstavby spolu s výběrem skutečných odborníků a pracovníků v oboru,patříme mezi nejkvalitnější stavební firmy v České republice. Stavíme typové rodinné domy,individuální či atypické domy dle přání zákazníka.Ceny našich staveb patří mezi nejnižší v ČR a proto můžeme nabídnou stavbu domů pro každého.Díky naší technologii a způsobu práce můžeme zrealizovat domy pro naš klienty mnohem větší a prostornější za nižší cenu než konkurence.Díky naší technologii a cenám ,může kklient dosáhnou na svůj vysnění dům bez obav,že by finančně nedosáhl na hypotéku. Na rozdíl od konkurence stavíme domy od 1 do 2 měsíců a tím šetříme nemalé finanční prostředky od 300 000 .-Kč do 800 000.-Kč. Našim klientům nabízíme profesionální přístup a individuální řešení výstavby. Při výstavbě rodinných domů na klíč, je cena při sepsání smlouvy stejná pro klienta v Praze, i Ostravě, Brně či na jiných místech republiky. Výstavbu rodinných domů na klíč provádíme většinou na pozemcích našich zákazníků. Rozhodne-li se ale zákazník stavět svůj dům s naší firmou a nemá pozemek, jsme schopni mu nabídnout a zajistit pozemek podle jeho přání.

Důsledně dbáme na dodržování všech technologických postupů a norem.Na dodržování kvality a technologie práce dohlíží náš stavební dozor.

Na námi kompletně realizované RD na klíč poskytujeme 30. letou záruku na montážní práce . Na KONSTRUKČNÍ SYSTÉM poskytujeme záruku 50 let

V případě zájmu o náš projekt a výstavbu RD ,je možné se spojit s námi telefonicky a naše firma vám odpoví na všechny Vaše případné dotazy ohledně stavby.Po telefonické domluvě je možné si také domluvit schůzku v naší kanceláři či je možné ,aby Vás náš obchodní zástupce navštívil.V pří­padě,že máte zájem o vyřízení stavebního povolení,hypotéky či pozemku ,je možné se také na nás obrátit.Jsme schopni Vám vyřídit pro vás tu nejlevnější variantu hypotéky či stavebního spoření a nejpřijatelnější splátkový systém.V případě,že budete mít dotazy ohledně změny v projektu,tak Vám naše projektová kancelář poradí a navrhne řešení tak,aby jste od nás odcházeli vždy spokojeni.

Vaše zkušenosti s firmou Tayo Group s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů