HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

TESMO s.r.o.

Zaměřujeme na tesařské rekonstrukce a repliky historických krovů, dřevěných roubených staveb, dále fasády památek a poradenskou činnost.

TESMO s.r.o.
Maňákova 743, 198 00 Praha 9

Telefon: +420377235607
E-mail: info@tesmo.cz
Web: www.tesmo.cz

3.1 z 5

Fotogalerie firmy TESMO s.r.o.

Firma TESMO s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Co nabízíme?

Rekonstrukce krovů a stropů
Repliky tesařských konstrukcí
Rekonstrukce rouběných staveb
Novostavby dřevěných konstrukcí
Obnova fasád
Obnova krytin a klempířských konstrukcí
Statické opravy klenebSpolečnost TESMO® s.r.o. byla založená v roce 1997 na základě dlouholeté praxe zakladatele a majitele firmy. Již v prvních letech existence začala firma působit v celých Čechách, a proto v roce 2000 byl založený odštěpný závod v Plzni, který pokrývá stavební aktivity naší společnosti v západních a jižních Čechách.

Jsme držiteli certifikátu managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

Od roku 2005 jsme zapsáni jako kvalifikovaní dodavatelé v seznamu vedeném Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.

Hlavním zaměřením společnosti jsou tesařské práce, z valné většiny se jedná o rekonstrukce historických krovů a stropních prvků, které rekonstruujeme převážně formou protézování (šikmé nebo rovné protézy – napojení stávajícího a nového prvku, spojené svorníkovým kompletem, který je v některých případech doplněný o hlazenky nebo kolíkové spoje), čepování, plombování narušených částí atd. Dle požadavků investora nebo projektanta, zhotovujeme také rekonstrukce pomocí původních tesařských spojů a dubových kolíků bez použití ocelových spojovacích prvků. Jelikož používáme repliky starého tesařského nářadí, není pro nás problém opracovat konstrukci pouze tesáním, vyrobit žlaby z kulatiny, nebo vyprofilovat trámy dle Vašich představ.

Součást našeho hlavního zaměření jsou také repliky historických krovů a konstrukcí dle dochovaných materiálů.

Doplněním tesařské činnosti je samozřejmě rekonstrukce roubených staveb. Jedná se o šetrné opravy, jelikož část roubení v místě oprav je heverováno a vyměněný je pouze napadený prvek. Spoj je po finálním nátěru neznatelný, jelikož spojovací prostředky jsou zapuštěné a zavíčkované.

Jako poslední bod tesařských konstrukcí je v neposlední řadě výstavba nových roubených stavení a novostavby doplňkových tesařských konstrukcí.

Vaše zkušenosti s TESMO s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL