HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ThermoWood GROUP s.r.o

Naše domy jsou vyráběny ve špičkové továrně na severu Evropy. Používáme dřevo z nejsevernějších částí kontinentu, abychom zajistili stálou vysokou kvalitu našich produktů.

ThermoWood GROUP s.r.o
Piletická 486, 503 41 Věkoše, Hradec Králové

Telefon: +420 721 626 198
E-mail: info@thermowooddomy.cz
Web: www.thermowooddomy.cz
GPS: 50.23666960,15.84499860

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy ThermoWood GROUP

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma ThermoWood GROUP s.r.o se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Hradec Králové.


ThermoWood domy je společnost, která si váží ekologického a zdravého životního prostředí.
Továrna na výrobu našich domů se nachází na severu Evropy na pozemku o rozloze 5 ha, kde máme více než 12 000 m? výrobních a skladovacích ploch.
Abychom zaručili bezproblémovou výrobu na základě požadavků našich klientů, prošli jsme certifikací systému managementu kvality podle normy ISO 9001: 2008.
Všechny výrobky vyrobené pro naše klienty, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a vysoce ceněného severského dřeva. Vysoká kvalita surovin je jedním z pilířů naší výroby, protože dobrého konečného výsledku lze dosáhnout pouze použitím nejlepších surovin. Domy jsou vyráběny na nejmodernějších automatických CNC linkách, tím je našim zákazníkům zaručen nejlepší poměr ceny a kvality.

Vaše recenze firmy ThermoWood GROUP s.r.o:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb