HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

TOP HAUS s.r.o.

Společnost realizuje nízkoenergetické domy na klíč s využitím jedinečného stavebního systému EUROPANEL.

TOP HAUS s.r.o.
Tržní náměstí 657/12 , 460 01 Liberec 1

Telefon: +420485152259
E-mail: info@iridia.cz
Web: www.iridia.cz
GPS: 50.77359650,15.06203200

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy TOP HAUS s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma TOP HAUS s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Libereckém kraji, zejména pak v okolí obce Liberec.


Rodinné domy IRIDIA stavíme na území české republiky od roku 1999. Hlavní činností společnosti je výstavba nízkoenergetických domů na klíč s využitím jedinečného stavebního systému EUROPANEL, který se svou jednoduchostí a univerzálností stává ekonomickou a ekologickou alternativou k tradičním stavebním materiálům. Systém má skvělé tepelně-izolační vlastnosti a tím splňuje požadavky pro realizaci nízkoenergetických domů.

Díky této technologii zaručujeme rychlou výstavbu suchou cestou za jakéhokoliv počasí, prostorovou úsporu a v neposlední řadě i nízké provozní náklady na vytápění domu.

Zákazníkům nabízíme kompletní servis při výstavbě domu na klíč, na dokončení nebo pouze hrubou stavbu včetně zajištění profinancování stavby příp. doporučení lokality pro stavbu samotnou.

Samozřejmostí je i nabídka vlastních typových projektů rodinných domů včetně možné variability vnitřního vybavení a uspořádání dle přání zákazníka.

Vzhledem k tomu, že společnost spolupracuje s několika projekčními kancelářemi není problém zajistit studii a projekt dle konkrétního požadavku investora.

Dalším předmětem činnosti společnosti je stavba speciálních pasivních domů a unikátních chytrých mobilních domů.

Vaše recenze firmy TOP HAUS s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb