HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Verner domy

Jsme společnost, která se již více než 10 let zabývá tesařskými pracemi, výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb a výrobou modulových domů.

Verner domy
Hroška 17 , 518 01 Dobruška

Telefon: +420 736 685 618
E-mail: info@vernerdomy.cz
Web: www.vernerdomy.cz
GPS: 50.29201080,16.16001820

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy Verner domy

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Verner domy se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Náchod.


Společnost Verner Domy
Společnost Verner Domy - Tesařské práce byla založena v roce 2007. Náš tým tvoří deset zaměstnanců. Provoz firmy je rozložen do dvou částí. První část tvoří tesařské a pokrývačské práce. Stěžejní kategorií tesařských prací je výroba střešních krovů a dřevěných nosných konstrukcí střech. Druhou část představuje areál výroby modulových domů. Naše společnost úzce spolupracuje s projekčním ateliérem Štěpán Kleprlík.

Postavíme vám celoroční mobilní dům podle vašich představ
Jsme společnost, která se již více než 10 let zabývá tesařskými pracemi a výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb. Během těchto let jsme v tomto oboru získali spoustu zkušeností. Zrealizovali jsme mnoho staveb, komerčních projektů i rodinných domů. Na základě požadavků našich zákazníků jsme se rozhodli vyhovět jejich přáním a vrhli jsme se do další životní etapy naší společnosti, a to do výroby mobilních (modulových) dřevostaveb. Rádi postavíme celoroční mobilní dům i vám.

Vaše recenze firmy Verner domy :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb