HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VIDOK CZ s.r.o.

Společnost RD ZAFRAM s.r.o. provádí kvalitní výstavbu - difuzně otevřené dřevostavby. Naší prioritou je individuální přístup ke každému klientovi. Díky tomu se nám daří docílit toho, že každý dům je originál.

VIDOK CZ s.r.o.
Matěje z Janova 21, 779 00 Olomouc

Telefon: +420777664430
E-mail: vidok.cz@email.cz
Web: www.vidok.cz
GPS: 49.59930330,17.27957870

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy VIDOK CZ s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma VIDOK CZ s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Olomouc.


Společnost RD ZAFRAM s.r.o. provádí kvalitní výstavbu difuzně otevřených dřevostaveb. Naší prioritou je individuální přístup ke každému klientovi.

Díky tomu se nám daří docílit toho, že každý dům je originál. Snažíme se neustále zdokonalovat stavební procesy, zvyšovat kvalitu našich služeb ke spokojenosti našich zákazníků. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují proměnit Vaši představu o bydlení ve skutečnost.

Provádíme také profesionální aplikací všech druhů foukané izolace, jak do střešních a stropních konstrukcí, tak i do podlah a stěn. Výrazně se tím zvýší úspora nákladů na vytápění, požární bezpečnost, zlepší se akustické vlastnosti a celková tepelná pohoda Vašeho domova.

Do naší nabídky patří i výstavba zahradních altánů, pergol, teras, garážových stání, provětrané dřevěné fasády, kompletní střešní konstrukce, apod.

Vaše recenze firmy VIDOK CZ s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov 145

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb