HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VIKYMONT stavby, s.r.o.

Provádíme projekty a realizace dřevostaveb rodinných domů jak v nízkoenergetickém tak pasivním provedení. Převážná většina realizací vzniká na základě individuálních projektů \"šitých\" na míru investorovi.

VIKYMONT stavby, s.r.o.
Štefánikova 58/31 , 742 21 Kopřivnice

Telefon: 777312215
E-mail: info@vikymont.cz
Web: www.vikymont.cz
GPS: 49.60103330,18.14746460

navigovat
4.2 z 5

Ověřené reference firmy VIKYMONT stavby, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma VIKYMONT stavby, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Kopřivnice.


VIKYMONT stavby, s.r.o. projektuje a staví převážně nízkoenergetické a pasivní dřevostavby. Nabízíme kompletní projektovou přípravu staveb a to v různých stupních. Od projektů pro stavební řízení až po prováděcí projekty. Prováděcí projekty nabízíme pro různé stavební styly výstavby (stavba prováděná na místě, nebo kompletní montovaná technologie vč. střešních panelů). Samozřejmostí je rozmanitá skladba stavebních prvků od difúzně uzavřených konstrukcí, po difúzně otevřené systémy a to včetně kompletního výpisu materiálu pro výrobu, montáž, případně kompletního dokončení stavby.

Jak je výše uvedeno, nabízíme i výstavbu dřevostaveb. Naše nabídka je obdobná jako u projekčních prací. Stavíme rodinné domy systémem výstavby přímo na místě, nebo stylem letmé montáže přímo z kamionu (montované dřevostavby). Na našich stránkách se detailněji dozvíte vše o nabízených skladbách jednotlivých konstrukcí.

Výhodou spolupráce s naší firmou je zajištění kompletního servisu spojeného s výstavbou vaší dřevostavby (od projektu po realizaci a to jak typových domů, tak návrhu individuálního projektu).


Reference postavených domů VIKYMONT stavby, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy VIKYMONT stavby, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb