HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Vomostav s.r.o.

Kořeny naší firmy sahají do roku 2012 a od roku 2017 se zaměřujeme na modulové dřevostavby.Je Vašim snem kvalitní, plnohodnotný a pohodlný dům zahalený do moderního hávu, který bude sloužit dlouho a bez problémů? My Vám jej splníme!

Vomostav s.r.o.

Kubelíkova 40/8, 779 00 Bystrovany, CZ

Telefon: +420 608 730 997
E-mail: info@vomostav.cz
Web: www.vomostav.cz
GPS: 49.59496850,17.33441750

navigovat
4.3 z 5

Zkušenosti s firmou Vomostav

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Vomostav s.r.o. sídlí v obci Olomouc a nejčastěji staví dřevostavby v Olomouckém kraji.


Kořeny naší firmy sahají do roku 2012 a od roku 2017 se zaměřujeme na modulové dřevostavby. Nadchla nás tehdy myšlenka nabídnout zajímavou i cenově dostupnou alternativu bydlení či komerčního prostoru a rozšířit tak tradici, kterou se dřevostavby pyšní v USA, Nizozemí, Velké Británii i sousedním Německu.

Za léta praxe jsme nabyli přesvědčení, že lze postavit dřevostavbu vysoké kvality za příznivou cenu. To je možné díky našemu týmu zručných odborníků s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví. Klademe důraz především na precizní zpracování a správné dodržení všech technologických postupů. Navíc neustále sledujeme moderní trendy v oboru.

Naší další předností je rychlost. Výstavba modulové dřevostavby totiž trvá o 60 % kratší dobu, než tradiční stavba.
Stavíme také na principech udržitelnosti tím, že šetříme přírodní zdroje ve všech etapách výstavby. Zpracování dřeva je energeticky mnohem méně náročné, než výroba cihel či panelů. Díky tomu, že nepřevážíme postupně všechny jednotlivé části, ale až dům jako hotový celek, šetříme náklady za dopravu a vypouštíme méně emisí.

Je Vašim snem kvalitní, plnohodnotný a pohodlný dům zahalený do moderního hávu, který bude sloužit dlouho a bez problémů? My Vám jej splníme!

Vaše zkušenosti s firmou Vomostav s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů