HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Wolfmole s.r.o

Dovolujeme si Vám představit společnost WOLFMOLE s.r.o zabývající se projekcí a výstavbou architektonicky vyjímečných nízkoenergetických dřevostaveb. Našim klientům nabízíme domy s detailním řešením ve všech směrech.

Wolfmole s.r.o

Vlčí Krtí 55, 25002 Stará Boleslav, CZ

Telefon: neznámý
E-mail: wolfmole@wolfmole.com
Web: http://www.wolfmole.com/
GPS: 50.19024960,14.70129800

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou Wolfmole s.r.o

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Wolfmole s.r.o sídlí v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.


Hlavní náplní naší společnosti je projekční činnost a následná realizace staveb.
Projekční činnost zahrnuje všechny stupně projektové dokumentace od studie až po realizační dokumentaci. Stejně tak i realizace našich staveb může být provedena na klíč, nebo do různého stupně dokončenosti.

Autorská řada domů WolfMole představuje komfortní a zdravé bydlení s velmi nízkou spotřebou energie a tedy i minimálním dopadem na životní prostředí.
Domy jsou navrženy v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu s promyšlenými dispozicemi a orientací místností ke světovým stranám.

Jedná se o panelové sendvičové dřevostavby, jejich konstrukce z masivního truhlářského řeziva je vyplněna minerální a dřevěnou tepelnou izolací je difúzně otevřená, použití přírodních materiálů vytváří příjemné, zdravé a vyvážené vnitřní klima.

S ohledem na konstrukční vlastnosti stavebního systému je možné celý dům realizovat i na velmi specifických či nepřístupných místech neboť vzhledem k hmotnosti jednotlivých dílů je možné celý dům po částech odnést doslova v ruce.

Za team Wolfmole

Martin Šípek

Vaše zkušenosti s firmou Wolfmole s.r.o:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů