HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Wolfmole s.r.o

Dovolujeme si Vám představit společnost WOLFMOLE s.r.o zabývající se projekcí a výstavbou architektonicky vyjímečných nízkoenergetických dřevostaveb. Našim klientům nabízíme domy s detailním řešením ve všech směrech.

Wolfmole s.r.o
Vlčí Krtí 55, 25002 Stará Boleslav

Telefon: neznámý
E-mail: wolfmole@wolfmole.com
Web: http://www.wolfmole.com/

4 z 5

Redakční návštěva domů této firmy


Fotogalerie firmy Wolfmole s.r.o

Firma Wolfmole s.r.o zatím nedodala žádné reference


Hlavní náplní naší společnosti je projekční činnost a následná realizace staveb.
Projekční činnost zahrnuje všechny stupně projektové dokumentace od studie až po realizační dokumentaci. Stejně tak i realizace našich staveb může být provedena na klíč, nebo do různého stupně dokončenosti.

Autorská řada domů WolfMole představuje komfortní a zdravé bydlení s velmi nízkou spotřebou energie a tedy i minimálním dopadem na životní prostředí.
Domy jsou navrženy v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu s promyšlenými dispozicemi a orientací místností ke světovým stranám.

Jedná se o panelové sendvičové dřevostavby, jejich konstrukce z masivního truhlářského řeziva je vyplněna minerální a dřevěnou tepelnou izolací je difúzně otevřená, použití přírodních materiálů vytváří příjemné, zdravé a vyvážené vnitřní klima.

S ohledem na konstrukční vlastnosti stavebního systému je možné celý dům realizovat i na velmi specifických či nepřístupných místech neboť vzhledem k hmotnosti jednotlivých dílů je možné celý dům po částech odnést doslova v ruce.

Za team Wolfmole

Martin Šípek

Vaše zkušenosti s Wolfmole s.r.o:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL