HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

WOOD HOUSE company s.r.o.

Naše firma je předním dodavatelem montovaných nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Postavíme vám jakoukoliv dřevostavbu dle vašich požadavků. Dřevostavby dodáváme na klíč i v různém stupni rozestavěnosti.

WOOD HOUSE company s.r.o.
Rokytnice nad Rokytnou 205, 675 25 Rokytnice nad Rokytnou

Telefon: +420737412828
E-mail: lukas@housewood.cz
Web: www.housewood.cz
GPS: 49.18377170,15.77055860

navigovat
3.8 z 5

Ověřené reference firmy WOOD HOUSE

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma WOOD HOUSE company s.r.o. se specializuje na dřevostavby na Vysočině, zejména pak v okolí obce Třebíč.


Vzhledem k tomu, že realizujeme dřevostavby vycházející z individuální projektové dokumentace, postavíme pro Vás jakoukoli dřevostavbu, která se Vám líbí a splňuje Vaše nároky a požadavky. Dřevostavbu Vám postavíme kdekoliv.

Dřevo známe jako nikdo jiný, zodpovědným přístupem pečlivě budujeme tradici naší společnosti, ceníme si každé zakázky a vždy dostáváme svých závazků, což je ostatně základní předpoklad úspěšné a dlouhotrvající existence. Ctíme tradiční hodnoty poctivé řemeslné práce a zároveň využíváme nejmodernější know-how.

Používáme ověřené a certifikované stavební systémy, inspirujeme se v zahraničí a s radostí tvoříme v souladu s principy udržitelného života a ochrany přírody.

Dřevostavby jsou vyráběny v naší hale v Rokytnici nad Rokytnou a hotové se převážejí na pozemek zákazníka. Tím je možné zachovat velmi nízké ceny. Výhodou je rychlost dodání dřevostaveb za 30 - 60 dní od objednání, nízké provozní náklady díky velmi dobrým izolačním vlastnostem, moderní vzhled, možnost propojení více modulů a snadnější řízení na úřadech oproti klasickým domům. Zákazník má také možnost podílet se na uspořádání či vybavení své malé dřevostavby.

Neváhejte a kontaktujte nás...

+420 737 412 828
lukas@housewood.cz
www.housewood.cz

Vaše recenze firmy WOOD HOUSE company s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb