HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Wood-Life CZ, s.r.o.

Realizujeme sruby, srubové domy a zahradní chaty na klíč.

Wood-Life CZ, s.r.o.
197, 785 01 Hnojice

Telefon: +420777885454
E-mail: info@woodlife.cz
Web: www.woodlife.cz
GPS: 49.71842240,17.21881500

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy Wood-Life CZ, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Wood-Life CZ, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Šternberk.


Bydlení ve srubovém domu je trvalým a nepřekonatelným zážitkem. Srubové dřevostavby, sruby či srubové chaty už svojí podstatou vytváří prostor, kde můžete bez problémů a přirozeně načerpat tolik potřebnou psychickou pohodu, klid a harmonii.

Jestliže jste se rozhodli pro pořízení dřevostavby a preferujete srubovou stavbu, jsme připraveni prokonzultovat Vaše představy a přání, navrhnout projekt a postavit sruby, srubový dům, srubovou chatu, roubenku, víkendové sruby.
Námi používaný technologický systém výstavby dřevostavby, srubů a roubenek je flexibilní a umožňuje pružně reagovat na různé požadavky a podmínky.

Dřevostavby realizujeme především podle individuálních představ a požadavků klienta. Naše sruby, srubové domy, srubové chaty, zahradní domky a rounbenky stavíme z kvalitního sušeného hoblovaného smrku (masív nebo lepený profil) opracovaného dvojitou péro-drážkou.

Vaše recenze firmy Wood-Life CZ, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb