HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Zemědělské stavby Jihlava, a.s.

Vyrábíme od zahradních chatek a altánů až po rodinné či bytové domy a roubenky.

Zemědělské stavby Jihlava, a.s.
Vrchlického 2497/57, 586 01 Jihlava

Telefon: +420567243653
E-mail: tesarna@zsj.cz
Web: www.zsj.cz
GPS: 49.39910820,15.56992000

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy Zemědělské stavby Jihlava, a.s.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Zemědělské stavby Jihlava, a.s. se specializuje na dřevostavby na Vysočině, zejména pak v okolí obce Jihlava.


Vyrábíme velké množství a bohatý sortiment dřevostaveb od zahradních chatek a altánů až po rodinné či bytové domy a roubenky. Výroba probíhá na zakázku dle projektu zákazníka, popř. výběrem z našeho katalogu.

Rodinné a bytové domy vyrábíme technologií výroby kostry jednotlivých stěn a segmentů z masivního dřeva vysoké kvality. Tyto prvky se spojují na stavbě a následně oplášťují zvenčí deskami Fermacell. Zevnitř následují vrstvy izolace a sádrokartony. Toto děláme i v kombinaci s masivním pohledovým dřevem či lepenými prvky. Konstrukce jsou schváleny před započetím výroby statikem. Vše je impregnováno proti škůdcům rostlinným i živočišným.

Roubenky, zahradní chatky a ostatní drobné dřevostavby jsou kompletně konstruovány z masivního dřeva vlastní výroby. Vše je hoblováno, hraněno a opatřeno ochranným nátěrem Bochemit QB. Následně je pak provedena povrchová úprava dle přání investora. Krytina, klempířské prvky, okenice a další doplňky jsou dle výběru zákazníka.

Vaše recenze firmy Zemědělské stavby Jihlava, a.s.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb