HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se na veletrhu DSB 2019!

Zájemci o kvalitní dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který se bude konat od středy 27. února do soboty 2. března 2019 a který nabídne mimo jiné i ucelenou přehlídku dodavatelů (zhotovitelů) dřevěných montovaných staveb. 


Dřevostavba

Návštěvníci se mohou také těšit na zajímavý doprovodný program a poradenské centrum ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), které se zaměří na všechny otázky související se stavbou a bydlením v moderní dřevostavbě. Asociaci bude na veletrhu zastupovat 24 členů a 39 partnerů. Na jejím novém stánku si mohou návštěvníci mimo jiné zblízka prohlédnout dřevěnou konstrukci a také se poradit o vhodném dodavateli dřevostavby právě pro ně.

Dřevostavby od A do Z

Sobotní doprovodný program veletrhu DSB, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů, představí dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy. Na jaká témata se můžete těšit? Program zahájí přednáška s názvem: Zorientujte se na trhu dřevostaveb. Dále budou představeny přednášky na téma Praktické příklady komfortního větrání s rekuperací tepla nebo Jak je možné začlenit komín do dřevostavby. Pro potenciální investory bude připravena přednáška na téma Výstavba po roce 2020 nebo Komentované příklady dřevostaveb.

Poradenské centrum 

Pro návštěvníky je připraveno odborné poradenské centrum, které organizuje ADMD na svém stánku v hale P. Zájemci dále budou moci získat odborné nezávislé informace od odborníků z firem. Veškeré poradenství je po celou dobu konání k dispozici pro návštěvníky veletrhu zcela zdarma. Zajímá vás technologie staveb na bázi dřeva? Chystáte se pořídit si vlastní bydlení? Na co si dát pozor při výběru dodavatele vašeho vysněného domu? Jak financovat váš dům? To je jen krátký přehled možných dotazů, na které získáte odpovědi v poradenském centru. 

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
14.02.2019

Photocredit: Archiv redakce

4

Volba firmy pro stavbu dřevostavby

Jak vybrat správnou firmu je jedna z nejdůležitějších otázek, pokud jste se již rozhodli pro život v dřevostavbě.

Konstrukční systém dřevostavby difúzně otevřený nebo uzavřený?

Jedním z hlavních aspektů konstrukčního systému dřevostaveb je stavební fyzika - problematika tepelné izolace a ochrany proti vlhkosti.

Jaká je reálná cena dřevostavby?

Je logické, že se lidé zajímají o své výdaje na bydlení až na prvním místě.

Video: Roste další dřevěný mrakodrap

Virtuální průlet budoucí víděňskou čtvrtí Seestadt Aspern, ve které se staví moderní centrum s význačnou dominantou – 84 metrovou stavbou ze dřeva Hoho Wien.