HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se na veletrhu DSB 2019!

Zájemci o kvalitní dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který se bude konat od středy 27. února do soboty 2. března 2019 a který nabídne mimo jiné i ucelenou přehlídku dodavatelů (zhotovitelů) dřevěných montovaných staveb. 


Dřevostavba

Návštěvníci se mohou také těšit na zajímavý doprovodný program a poradenské centrum ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů), které se zaměří na všechny otázky související se stavbou a bydlením v moderní dřevostavbě. Asociaci bude na veletrhu zastupovat 24 členů a 39 partnerů. Na jejím novém stánku si mohou návštěvníci mimo jiné zblízka prohlédnout dřevěnou konstrukci a také se poradit o vhodném dodavateli dřevostavby právě pro ně.

Dřevostavby od A do Z

Sobotní doprovodný program veletrhu DSB, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů, představí dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy. Na jaká témata se můžete těšit? Program zahájí přednáška s názvem: Zorientujte se na trhu dřevostaveb. Dále budou představeny přednášky na téma Praktické příklady komfortního větrání s rekuperací tepla nebo Jak je možné začlenit komín do dřevostavby. Pro potenciální investory bude připravena přednáška na téma Výstavba po roce 2020 nebo Komentované příklady dřevostaveb.

Poradenské centrum 

Pro návštěvníky je připraveno odborné poradenské centrum, které organizuje ADMD na svém stánku v hale P. Zájemci dále budou moci získat odborné nezávislé informace od odborníků z firem. Veškeré poradenství je po celou dobu konání k dispozici pro návštěvníky veletrhu zcela zdarma. Zajímá vás technologie staveb na bázi dřeva? Chystáte se pořídit si vlastní bydlení? Na co si dát pozor při výběru dodavatele vašeho vysněného domu? Jak financovat váš dům? To je jen krátký přehled možných dotazů, na které získáte odpovědi v poradenském centru. Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Lenka Trandová
Ředitelka Asociace dodavatelů montovaných domů

Vydáno dne:
14.02.2019

Photocredit: Archiv redakce

4

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE