HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Moderní dům s terasou si mohou dovolit i čtyřčlenné rodiny. Ve variantě na klíč stojí 3,7 mil.

Cenově výhodný bungalov si oblíbily převážně 3–4 členné rodiny. Nejvíce si vychvalují zakomponování zastřešené venkovní terasy do obdélníkového tvaru domu, která je přístupná z obývacího pokoje, jídelny i kuchyně. Nouze není ani o úložné prostory, které jsou obecně velmi podceňovány. Finální cena rodinného bungalovu je už jen třešničkou na dortu.


Bungalov 3kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Jeden z nejžádanějších bungalovů stavební firmy

Moderní bungalov s označením B90 nabízí prostorné zázemí rodině se dvěma dětmi a zároveň je ekonomicky velmi výhodným řešením. Jedná se o dům z kategorie středně velkých s jasným cílem využít prostor do posledního centimetru. Dřevostavba je postavená formou prefabrikovaných dřevěných panelů se sloupkovým konstrukčním systémem. Podívejte se na již realizovaný projekt rodinného domu 3+kk ve fotogalerii:

Využití prostoru do posledního centimetru

Rodinný bungalov se pyšní svou užitnou plochou 90 m2 (zastavěná plocha je přitom pouhých 108 m2). Prohlédnete-li si pozorně půdorys nebo vizualizace ve fotogalerii, zjistíte, že každý z oněch 90 m2 je maximálně využitý. Jak?

  • Zakomponování zastřešené terasy do obdélníkového tvaru domu.
  • Bohatý a oddělený prostor pro jídelnu.
  • Prostorný obývací pokoj.
  • Navržené prostory pro vestavěné skříně.

Bungalov pro 3–4 člennou rodinu

A jak vypadá půdorys? Bungalov do L má hlavní vstup navržený z podélné strany domu. Po vstupu do menšího zádveří (4,5 m2) oceníte úložnou vestavěnou skříň, dále jsou tu dvoje dveře – do chodby a hlavní obytné místnosti. Obývací pokoj je spojený s kuchyní s ostrůvkem a jídelnou, která je jemně oddělena od rušného centra díky eLkovému tvaru domu. Díky němu vzniká i venkovní obdélníkový prostor, který je využitý jako praktická zastřešená terasa.

V malé chodbičce v pravém křídle rodinného domu se nachází ložnice, prostorný pokoj pro dvě děti, technická místnost, koupelna a samostatné WC. Celý půdorys si detailně prohlédněte zde.

Komfortní dispozice typového domu

Interiér bungalovu je koncipován jako otevřený prostor s minimem překážek. Kuchyň a obývací prostor jsou propojeny tak, aby umožnily plynulý pohyb a snadnou komunikaci všem členům rodiny. Všechny přístupové cesty jsou široké a zbavené schodů, což zajišťuje maximální komfort a dostupnost. V tomto domě máte zkrátka všechno po ruce.

Exteriér bungalovu zahrnuje krásnou a velkou terasu (10 m2) s plochým povrchem a přímým vstupem z obývacího prostoru. To umožňuje bezproblémový a bezbariérový přístup do venkovního prostoru i do zahrady, pokud to váš tvar pozemku a terénní úpravy dovolí.

🔴 Nejvíc lidí právě čte:

V některých materiálech byly nalezeny zdraví škodlivé látky. Prodejci vám to samozřejmě neřeknou

Cena rodinného domu 3+kk

Cena populárního bungalovu s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 90 m2 je ve variantě na klíč 3.769.057,- Kč. Cenu za hrubou stavbu a za stavbu domu na dokončení nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Důležité je také zmínit, že součástí ceny není základová deska.

Aktuálnost cen je vždy potřeba prověřit se stavitelem domu, jelikož se trh se stavebními materiály neustále vyvíjí. Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb v Jihomoravském kraji. Nabízí komplexní služby, používá prvotřídní materiál a ke všem zákazníkům přistupuje zcela individuálně.

Stavební povolení zkomplikoval územní plán. Jaké jednoduché řešení Jaromírovi pomohlo?

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých rodinných domů s dispozicí 3+kk najdete v katalogu domů.

Vydáno dne:
17.12.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Celoroční modulové domy jsou hitem – v čem je tiny house jedinečný a kolik stojí?
Bydlení v malých modulových domech – jak je to se stavebním povolením a co vše ukrývá tento tiny house pro celoroční plnohodnotné bydlení?

Modulový dům 3+kk s mezonetem a vikýřovými okny v podkroví – známe cenu
Jak vypadá modulový dům s mezonetem a dispozicí 3+kk? Prohlédněte si jeho půdorys, interiér a zjistěte cenu.

Modulový dům pro celoroční bydlení s prosklenou stěnou a 2 terasami. Víme cenu
Líbí se vám myšlenka malých modulových domů určených k celoročnímu využívání? Podívejte se na šikovný tiny house o velikosti 1+kk za skvělou cenu.

Dřevostavba má o 60 % nižší náklady na vytápění než klasický zděný dům
Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s volitelnou dispozicí od 2+kk až do 5+kk. Prohlédněte si jeho prakticky řešený půdorys.

Po moderní dřevostavbě na patro je vysoká poptávka – 3,4 mil. za dispozici 4+kk
Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.

Modulový dům na klíč s proskleným čelem nabízí příjemné bydlení za super cenu
Modulový dům na klíč – půdorys, cena, popis interiéru a kdy je potřeba stavební povolení. To vše se dozvíte na jednom místě.

Rodinný dům za 3,3 mil. na klíč boduje u mladých rodin – aktuální cena leden 2024
Mladé rodiny i starší manželské páry si oblíbily moderní variantu tohoto typového projektu. Hlavní dominantou domu je vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého přímo uvidíte do zahrady.

Lidé rozhodli o 12 nejkrásnějších rodinných domech v Česku. Tři z nich jsme pro vás navštívili
Prohlédněte si s námi exkluzivní výběr dvanácti nejpopulárnějších rodinných domů, které jste si zvolili ve veřejném hlasování.