HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Modulový dům pro celoroční bydlení s prosklenou stěnou a 2 terasami. Víme cenu

Dokážete si představit trvalé bydlení v modulovém domě s dispozicí 1+kk? Takový malý a útulný byt s vlastní terasou a zahradou, kde vás nebude rušit žádný soused přes stěnu... Tiny housy se staly v dnešní době nepřekonatelným trendem, což je také jeden z důvodů, proč jsou tyto mini domky natolik populární i u nás. Malé bydlení za rozumné ceny. Nahlédněte i do interiéru domku v naší galerii a zjistěte si aktuální cenu, za kterou je k dostání na českém trhu.


Modulový dům 1+kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Modulový dům na klíč

Tento malý modulový dům disponuje pouze jedním patrem s užitnou plochou 20 m2 (zastavěná plocha domu je 24 m2). Byť se mohou tato čísla zdát nízká, v domku najdete vše, co byste mohli potřebovat: prostorný obývák s kuchyňským a jídelním koutem, oddělená spací část, chytře vymyšlené úložné prostory, plnohodnotně vybavená koupelna s velkým sprchovým koutem, WC a umyvadlem, dále také venkovní komora na skladování potřebných věcí a dvě venkovní terasy. Domek je k dostání ve variantě na klíč a na dokončení. Prohlédněte si fotografie a půdorys modulového domu s dispozicí 1+kk v naší fotogalerii.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Prosklená stěna jakožto stylový prvek domu

Dominantou modulového domu s názvem Big screen je prosklená stěna, která nabízí obyvatelům dokonalé propojení s venkovní přírodou i přilehlou terasou. Tento kompaktní modulový dům o rozměrech 8 × 3 metry je možné dodatečně doplnit o exteriérové schodiště na plochou střechu a vytvořit tak druhou terasu na střeše.

Celoroční modulový dům 1+kk – půdorys

Jednopatrový modulový dům s dispozicí 1+kk je vysoký 3 metry. Součástí hlavní místnosti je spací část, jídelní a kuchyňský kout. Za spací částí je plně vybavená koupelna s WC. Množství úložných prostorů je chytře vyřešeno nevšedním nápadem, a sice vestavěné skříně pod stropem.

Cena modulového domu na klíč

Jak už bylo zmíněno, tento tiny house se dá pořídit ve dvou stupních dokončenosti – ve variantě na dokončení za 744.000,- Kč, aktuální cenu domku na klíč si můžete ověřit zde.

Modulový dům a stavební povolení

Jestliže umístíte modulový dům na pozemek, kde již stojí rodinný dům nebo objekt k rekreaci, nepotřebujete stavební povolení ani ohlášení stavby. Do budoucna je možné tento modulový dům navíc rozšířit o další moduly a zvětšit tak obytný prostor, případně změnit způsob jeho využití.

Zaujal vás tento tiny house? Prohlédněte si více tiny housů s různými dispozicemi zde.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
03.01.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

0

Tiny house doslova na počkání – objednáte online a bydlíte už za 60 dní

Prohlédněte si tiny house ze Španělska, který předběhl svou dobu. Modulární mini domek si můžete objednat online a bydlet už za dva měsíce.

Celoroční modulové domy jsou hitem – v čem je tiny house jedinečný a kolik stojí?

Bydlení v malých modulových domech – jak je to se stavebním povolením a co vše ukrývá tento tiny house pro celoroční plnohodnotné bydlení?

Mladá rodina postavila tiny house za minimální náklady, nyní jim sám vydělává peníze

Mladý pár se vrhnul do investice a postavil si malý rekreační tiny house, který nyní pronajímá. Cestou jsme naráželi na samé překážky, tvrdí majitelka.

Moderní mini domek v srdci Vysočiny – odpojte se pomocí kouzelného tlačítka OFF

Ubytujte se na vrcholku hory Melechov v moderní chatě s proskleným štítem a podlahovým vytápěním. Čím vším tento dům disponuje?

4 způsoby, jak si levně a legálně postavit minidomek

Láká vás bydlení v malém domku? A co si ho postavit vlastníma rukama? Máme pro vás pár tipů, se kterými bude stavba tiny housu hračka.

Výhled z domu v Jizerkách je legální extází. Tom a Kuba stvořili božské místo za 1,5 mil

Přátelská dvojka, Tomáš s Kubou, vložili 1,5 milionu do nového projektu. Nevěděli přitom, jak to celé dopadne. Ani jeden nebyl se stavbou tiny housu zkušený.

Farmář Pavel ušetřil za stavební pozemek a luxusní chatu postavili na skalním výběžku

Farmáři Pavel a Hana si postavili krásný tiny house na jejich BIO farmě. Jak to šlo s úřady a získáním stavebního povolení, když stavěli na skále?

Modulový dům 3+kk s mezonetem a vikýřovými okny v podkroví – známe cenu

Jak vypadá modulový dům s mezonetem a dispozicí 3+kk? Prohlédněte si jeho půdorys, interiér a zjistěte cenu.

Modulový dům pro celoroční bydlení s prosklenou stěnou a 2 terasami. Víme cenu

Líbí se vám myšlenka malých modulových domů určených k celoročnímu využívání? Podívejte se na šikovný tiny house o velikosti 1+kk za skvělou cenu.

Cenově dostupné bydlení z modulů poskytuje rodině jedinečný luxus. Je k dostání i v Česku

Městská rodina si nechala postavit moderní bungalov ze tří dřevěných modulových buněk. Podívejte se, jak dokonalý atriový dům dokázali vytvořit jen za pomocí tří materiálů – dřevo, sklo, beton.