30+ inspirace na jarní truhlíky – dekorace v netradičních nádobách a nepřehlédnutelná DIY aranžmá
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

30+ inspirace na jarní truhlíky – dekorace v netradičních nádobách a nepřehlédnutelná DIY aranžmá

Květinová výzdoba patří mezi nejčastější výzdobu jara a léta. Běží nám hlavou, jak vyzdobit parapet a čím osázet jarní truhlíky, aby se nám rozzářila okna. Chystáme a umisťujeme originální prvky na předzahrádky a zahrady, přemýšlíme nad netradičním designem. Pokud jste alespoň s jednou předchozí větou souhlasili, jste zde správně! Máme pro vás spoustu inspirace na krásné a originální jarní květinové truhlíky.


jarní truhlíky inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: censemaker (Flickr CC 2.0)

Jarní truhlíky všeho druhu

Pro jarní květinovou dekoraci na parapetu můžeme využít naaranžované květiny v košících, dřevěných bedýnkách nebo klasických truhlících. Do zahrad a předzahrádek máme širokou nabídku hliněných květináčů a nádob různých tvarů a rozměrů. Velmi pěkně vypadají dřevěné džbery, různé zavěšené kotlíky a kamenné nádoby. Inspirujte se ve fotogalerii originálních jarních květináčů a truhlíků.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: censemaker (Flickr CC 2.0), Anikó Visontainé Ónodi, Robin DeBolt

Originální a upcyklované DIY květináče

Stále častěji jsou dekorace vytvořené ze starších upcyklovaných věcí. Pro inspiraci takových dekorací nahlédněte do rozmanité fotogalerie. Uvidíte v ní originální labutě, velmi povedenou studnu z pneumatik nebo ze dřeva, lustr plný květin, květinovou stěnu, která je vkusně osázená v plechovkách, květinový džber, autentické ohniště s kotlíkem, nepřehlédnutelnou dekoraci z jízdního kola a další originální nápady.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Irena Valaškovčáková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
20.05.2022

Photocredit: censemaker (Flickr CC 2.0)

1

Mohlo by Vás zajímat: