HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

30+ inspirace na jarní truhlíky – dekorace v netradičních nádobách a nepřehlédnutelná DIY aranžmá

Květinová výzdoba patří mezi nejčastější výzdobu jara a léta. Běží nám hlavou, jak vyzdobit parapet a čím osázet jarní truhlíky, aby se nám rozzářila okna. Chystáme a umisťujeme originální prvky na předzahrádky a zahrady, přemýšlíme nad netradičním designem. Pokud jste alespoň s jednou předchozí větou souhlasili, jste zde správně! Máme pro vás spoustu inspirace na krásné a originální jarní květinové truhlíky.


jarní truhlíky inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: censemaker (Flickr CC 2.0)

Jarní truhlíky všeho druhu

Pro jarní květinovou dekoraci na parapetu můžeme využít naaranžované květiny v košících, dřevěných bedýnkách nebo klasických truhlících. Do zahrad a předzahrádek máme širokou nabídku hliněných květináčů a nádob různých tvarů a rozměrů. Velmi pěkně vypadají dřevěné džbery, různé zavěšené kotlíky a kamenné nádoby. Inspirujte se ve fotogalerii originálních jarních květináčů a truhlíků.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: censemaker (Flickr CC 2.0), Anikó Visontainé Ónodi, Robin DeBolt

Originální a upcyklované DIY květináče

Stále častěji jsou dekorace vytvořené ze starších upcyklovaných věcí. Pro inspiraci takových dekorací nahlédněte do rozmanité fotogalerie. Uvidíte v ní originální labutě, velmi povedenou studnu z pneumatik nebo ze dřeva, lustr plný květin, květinovou stěnu, která je vkusně osázená v plechovkách, květinový džber, autentické ohniště s kotlíkem, nepřehlédnutelnou dekoraci z jízdního kola a další originální nápady.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
20.05.2022

Photocredit: censemaker (Flickr CC 2.0)

1

Dřevěný květináč – jaké má výhody oproti plastu?

Dřevěné květináče umí být opravdu kouzelné. Jsou krásné a navíc i ekologické. Podívejte se s námi dnes na to, jaké výhody mají dřevěné květináče oproti plastovým.

Dřevěná truhla na hračky i jako květináč na balkon

Dřevěná truhla byla často doplňkem chat, chalup i venkovských stavení. Dnes z nich můžete udělat jedinečnou dekoraci či úložný prostor.

Sedm tipů, jak originálně využít staré haraburdí na vaší zahradě

Dnes zkusíme využít všechny staré nádoby, nefunkční kola, palety a i různé zbytky dřeva, které se vám povalují na zahradě. Toto staré haraburdí ještě může originálně posloužit.

Vertikální záhon svépomocí: zahrádka, kterou můžete mít i na balkoně

I na balkoně si můžete vypěstovat zeleninu pro vlastní spotřebu. Poslouží vám k tomu vertikální záhon, který si snadno vyrobíte sami.

5 tipů, jak pracovat s květinami v interiéru, aby opravdu vynikly

Kytky mohou interiér významně pozvednout, nebo naopak úplně zničit. Zkuste se řídit těmito radami, abyste dosáhli první možnosti. Jak na to?

Jak vyrobit patrový zahradní květináč ze dřeva svépomocí – návod krok za krokem

Rádi pracujete na zahradě? Rádi pěstujete svoji domácí zeleninu? Máme pro vás tip, jak si vyrobit svépomocí zahradní vícepatrový květináč. Trochu nevšední, ale určitě zajímavý. Jak vyrobit takový květináč ze dřeva?

Jarní dekorace na stůl, dveře i okna – více jak 50 nápadů a inspirací nejen na venkovní výzdobu

Jaro je v plném proudu a vy stále váháte nad volbou jarní dekorace? Inspirace, jak si vyrobit jarní dekoraci na stůl nebo na dveře, je tady!

Zrecyklujte staré a rozbité květináče – dekorace a inspirace na zahradu

Máte kreativního ducha a objevili jste ve sklepě staré rozbité květináče? Rozhodně je nevyhazujte a pusťte se do výroby originálních dekorací na zahradu. Přečtěte si, jak postupovat, a inspirujte se.

Letní truhlíky – 20+ inspirace do oken a originální venkovní květinové dekorace

Léto je v plné kráse a vaše okna zejí prázdnotou? Nevíte, které letní truhlíky jsou nejvhodnější a jaké květinové dekorace v nich vytvořit? Inspirujte se!

DIY dřevěné dekorace na zahradu i do bytu – více jak 25 nápadů z větviček, klacíků a proutí

Patříte mezi ty, kteří milují přírodní dřevěné dekorace? Inspirujte se originálními nápady, jak využít větvičky, klacíky, proutí, naplavené dřevo nebo samorosty z lesa.