HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Kuchyně plná inspirace: zajímavé tipy a nápady do kuchyně a jídelny

Na detailech záleží. Když zařizujeme dům či byt, mnohdy právě detaily rozhodují o tom, jak výsledný domov bude vypadat a jak se v něm budeme cítit. V kuchyni toto platí dvojnásob, neboť jak se správně říká, kuchyně je srdcem domu, místem, které tvoří domov.


Kuchyně plná inspirace: zajímavé tipy a nápady do kuchyně a jídelny
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: ChalonHandmade (Flickr CC by 2.0)

Patříte spíš mezi příznivce tradičních materiálů a dekorů, nebo se nebojíte sáhnout po něčem extravagantním? Váš domov a to, jak je zařízený, o vás mnohdy vypovídá víc, než si myslíte. Prohlédněte si fotogalerii plnou inspirace na zajímavé řešení kuchyně a jídelny. Najdete v ní moderní dřezy, zajímavá řešení i kredenc jako u babičky.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: ChalonHandmade (Flickr CC by 2.0), pcgn7, Wholesale Home, BySusann

Obklady do kuchyně, výběr nábytku a spotřebičů

Výběr kuchyně je při zařizování nového bydlení většinou samostatnou kapitolou. A roli samozřejmě hrají nejenom finance, ale také velikost a dispozice prostoru a naše vlastní představy. Jestli a jaké použijeme obklady, jakou barvu skříněk zvolíme, jaké materiály, spotřebiče, jaký nábytek do jídelny atd.

Mohlo by vás zajímat: Kuchyňské pracovní desky – materiály, novinky, ceny

Důležité je také rozhodnutí, zda si pořídíme kuchyni z nějakého kuchyňského studia, nebo si ji necháme vyrobit na míru od šikovného truhláře. Studio má jistě tu výhodu, že si tam můžeme nechat poradit a prohlédnout různá řešení a z toho, co se nám nejvíce líbí, si nechat vyrobit kuchyni. Pokud se obrátíme na truhláře, musíme už mít jasno o tom, co chceme a jak to má vypadat. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat: Kuchyně v českých dřevostavbách – nahlédněte do dvaceti domácností

P.S. Vybavujete interiér ve Vašem domě či bytě? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Barbora Matušková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
25.08.2021

Photocredit: ChalonHandmade (Flickr CC by 2.0)

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE