HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Kuchyně plná inspirace: zajímavé tipy a nápady do kuchyně a jídelny

Na detailech záleží. Když zařizujeme dům či byt, mnohdy právě detaily rozhodují o tom, jak výsledný domov bude vypadat a jak se v něm budeme cítit. V kuchyni toto platí dvojnásob, neboť jak se správně říká, kuchyně je srdcem domu, místem, které tvoří domov.


Kuchyně plná inspirace: zajímavé tipy a nápady do kuchyně a jídelny
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: ChalonHandmade (Flickr CC by 2.0)

Patříte spíš mezi příznivce tradičních materiálů a dekorů, nebo se nebojíte sáhnout po něčem extravagantním? Váš domov a to, jak je zařízený, o vás mnohdy vypovídá víc, než si myslíte. Prohlédněte si fotogalerii plnou inspirace na zajímavé řešení kuchyně a jídelny. Najdete v ní moderní dřezy, zajímavá řešení i kredenc jako u babičky.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: ChalonHandmade (Flickr CC by 2.0), Wholesale Home, BySusann, ArchDaily

Obklady do kuchyně, výběr nábytku a spotřebičů

Výběr kuchyně je při zařizování nového bydlení většinou samostatnou kapitolou. A roli samozřejmě hrají nejenom finance, ale také velikost a dispozice prostoru a naše vlastní představy. Jestli a jaké použijeme obklady, jakou barvu skříněk zvolíme, jaké materiály, spotřebiče, jaký nábytek do jídelny atd.

Mohlo by vás zajímat: Kuchyňské pracovní desky – materiály, novinky, ceny

Důležité je také rozhodnutí, zda si pořídíme kuchyni z nějakého kuchyňského studia, nebo si ji necháme vyrobit na míru od šikovného truhláře. Studio má jistě tu výhodu, že si tam můžeme nechat poradit a prohlédnout různá řešení a z toho, co se nám nejvíce líbí, si nechat vyrobit kuchyni. Pokud se obrátíme na truhláře, musíme už mít jasno o tom, co chceme a jak to má vypadat. Inspirovat se můžete v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat: Kuchyně v českých dřevostavbách – nahlédněte do dvaceti domácností

P.S. Vybavujete interiér ve Vašem domě či bytě? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
25.08.2021

Photocredit: ChalonHandmade (Flickr CC by 2.0)

3

Jídelní židle: Žhavé tipy a trendy

Sháníte nové jídelní židle? Co musí židle do jídelny nebo kuchyně splňovat a jaké jsou současné trendy se dozvíte v tomto článku.

Barové židle do kuchyně: Fotogalerie a tipy pro výběr

Jak a podle čeho vybrat správné barové židle do vaší kuchyně? Kolik barové židle stojí a na co si dát pozor se dozvíte v tomto článku. Inspirovat se můžete ve fotogalerii.

Obklady do kuchyně: Inspirace, trendy a tipy

Hledáte inspiraci pro vaše obklady do kuchyně? Naleznete zde.

5 tipů, jak si založit bylinkovou zahrádku

Založte si bylinkovou zahrádku, ve které vám poroste koření do kuchyně i léčivé bylinky. Bylinkový záhon je téměř bezúdržbový. Ukážeme vám, jak na to.

Designové digestoře jako ze sci-fi filmu. Nechte se unést!

Podívejte se pod pokličku světa designových digestoří. Neuvěříte, jaké netradiční kousky si domů lidé pořizují.

Padesát let starý ateliér předělali na moderní byt, kterému vévodí nerez

Ateliér ze 70. let předělali k nepoznání. Vlastními silami s pomocí designérky vytvořili moderní bydlení, kterému vévodí originální nerezová kuchyně.

Kuchyně: některé trendy vás možná překvapí

Černá barva, kontrast materiálů, chytré spotřebiče a minimalismus. Podívejte se na nové trendy v kuchyních, budou se vám líbit.

Bydlení podle Feng Shui: čistá kuchyně zlepší nejen vaše zdraví, ale i finanční situaci

Kuchyně je ve Feng shui nejdůležitější místností v domě. Kromě zdraví a vitality má vliv i na naše bohatství. Více v našem článku.

Kuchyňská linka a boj s centimetry, jste připraveni? Pomůžeme vám

Kuchyňská linka se správným uspořádáním a praktickým pojetím – to je sen každého kuchaře. Pojďme se zaměřit na typy a nezbytné rozměry takové správně navržené kuchyňské linky.

Nápady na návrh kuchyně aneb inspirace pro srdce vašeho domova

Slyšeli jste o kuchyni ve stylu Provence, ale nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Líbí se vám bílé kuchyně v kombinaci se dřevem, ale láká vás i představa tmavé kuchyňské linky? Přečtěte si článek, jehož součástí je velké množství inspirativních návrhů různých typů kuchyní.

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE