HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Jak postavit pěknou kamennou zeď

Kamenné zdi se staví už od nepaměti a to nejen v Evropě, ale po celém světě. Australský kameník Jeff je mistr svého oboru a ukáže vám, jak si takovou zeď postavit. Kámen, jeden ze základních stavebních materiálů, je člověkem používán již tisíce let, avšak stále neztrácí na atraktivitě. 


Australský kameník Jeff je mistrem v oboru stavění kamenných zdí a materiál pro stavbu získává vlastnoručním rozbíjením větších kamenů na menší. Větší kameny tvoří základ a vnější stranu zdí, zatímco zbytky a úlomky jsou využity na středou vrstvu a na vyplnění mezer. Při šikovném poskládání kamenů je výsledek na pohled velice pěkný a díky gravitaci a tření také velice pevný.

Líbí se vám video? Ohodnoťte ho v diskuzi.

P.S. Řešíte stavbu nebo rekonstrukci? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
11.12.2017

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE