HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Modulární chata připomínající hromadu klád

Letní domek, zahradní kancelář nebo rybářská budka. Tahle modulární chata může být čímkoliv! Chata je vyrobena pomocí tradičních technologií a díky použití nevyužitých odřezků z pily dokonale zapadá do lesní krajiny, pro kterou byla navržena. 


Myšlenka celého projektu byla vytvořit modulární chatu, která by splynula s okolní prostředím lesa a i z toho důvodu je na její stavbu použito dřevo stromů, které chatu ze však stran obklopují. Jedná se například o buk, z kterého jsou vyrobena okna a konstrukce, nebo cedr, použitý na vnější obložení. Veškerá energie je získávána solárním panelem a za zmínku stojí také šikovná mobilní kuchyň na kolečkách, kterou lze za horkých letních večerů jednoduše přemístit před chatu.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
06.09.2017

11 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE