HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: La Luge je moderní odpočinková chata v kanadských horách

Chata stojící nedaleko sjezdovky je obklopena lesem, který zajišťuje příjemné soukromí potřebné pro odpočinek a nerušené vykonávání zimních sportů. 


Originální dřevěná chata, specifická svým moderním a atraktivním designem, se nachází vysoko v Laurentinských horách v kanadském Quebecu. Hlavní obytná místnost je rozdělena do několika zón, přičemž její značnou prostornost podtrhuje velký počet oken, a od ložnice je oddělena posuvnými dveřmi. Bezmála čtvrtina půdorysu o velikosti 120 m2 je věnována koupelně a na ni navazující sauně, přičemž pro uvolňující koupel ve vířivce stačí pouze vykročit z budovy. 

Líbí se vám video? Nezapomeňte ho ohodnotit.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
23.11.2017

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE