HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Jak z popraskaného dřeva udělat dekoraci

Leží vám doma kousek popraskaného dřeva? Vyrobte si originální bytový doplněk. Jediné, co budete potřebovat, je kousek popraskaného dřeva, epoxidová pryskyřice a chvilka volného času. Výsledek vás zaručeně dostane!


Celý proces výroby začíná vytipováním vhodného kusu dřeva s dostatečným množstvím prasklin a následným zkrácením a seřezáním do požadovaného tvaru. Spodní strana a obvod takto upraveného kusu se obalí páskou a zalije přichystanou směsí, která se skládá z epoxidové pryskyřice, barevného a perleťového pigmentu a malého množství bílé akrylové barvy. Po vytvrdnutí stačí vše přebrousit, dodělat stojan a dokončit například olejováním. 

Máte rádi články s DIY tematikou, tipy pro kutily a návody na výrobu svépomocí?

Zadejte svůj e-mail a my Vám dáme vědět vždy, když vyjde nový. Už tak o žádný nepřijdete.

E-MAIL
ULOŽIT
Pozn.: Kliknutím na tlačítko ULOŽIT udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vaší e-mailové adresy za účelem zaslání informace o novém dílu tohoto seriálu.


P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
31.08.2017

1 -4

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE