HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Útulný domek postavený na způsob jurty

Malá bouda postavená v přepočtu za 26 tisíc korun je inspirována mongolskou jurtou a konstrukcí připomíná loď otočenou dnem vzhůru. Podívejte se na minimální bydlení v domku, kterýse vám určitě bude líbit.


Konstrukce domku nápadně připomínající loď je složena ze tří vrstev, mezi které patří vnitřní dřevěné obložení, izolační vrstva z ovčí vlny a vnější vrstva tvořená odolnou plachtovinou. Uspořádání malého vnitřního prostoru je řešeno jednoduše a přehledně a veškerá potřebná energie je získávána ze solárního panelu umístěného před domkem, kde se nachází také praktická venkovní sprcha.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
15.08.2017

2 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE