HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

BARTOŠ DŘEVOSTAVBY, s.r.o.

Firma vyrábí dřevostavby, roubené domy - roubenky, dřevěné konstrukce a krovy včetně montáže.

BARTOŠ DŘEVOSTAVBY, s.r.o.
Kosořín 46, 565 01 Choceň

Telefon: +420603592159
E-mail: bartos@bartos.cz
Web: www.bartos.cz

3.4 z 5

Fotogalerie firmy BARTOŠ DŘEVOSTAVBY, s.r.o.

Firma BARTOŠ DŘEVOSTAVBY, s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Dřevostavby nás doprovází již od června roku 1990, kdy naše firma vznikla. Majitelem a zakladatelem je František Bartoš, odtud pak také vznikl název firmy - Bartoš Dřevostavby, s.r.o. Zabýváme se projektováním a stavbou dřevostaveb a dalších dřevěných staveb. Až do roku 1995 se firma věnovala pozemnímu stavitelství. Od roku 1995 se začala věnovat pouze stavbě domů z masivního dřeva, zejména roubenek a dalších dřevostaveb. Navázala tak na více jak několikasetletou tradici stavby roubených domů a tesařského řemesla v českých zemích.

Po zhotovení několika domů majitel pan Bartoš odletěl do Kanady k firmě, která dřevostavby z masivního dřeva vyrábí již více než sto let. U této firmy čerpal nové zkušenosti, pozoroval nové technologie a způsoby stavby dřevostaveb a roubenek, včetně vhodnosti různých typů dřevin pro dané konstrukce. Z těchto zkušeností firma těží a vychází do dnešní doby.

V roce 2000 došlo k rozšíření výrobních kapacit rekonstrukcí prostor bývalých jezdeckých kasáren v obci Kosořín u Chocně. Do těchto prostor, které to umožňovaly, byla v roce 2002 nainstalována nová jedinečná technologie – CNC počítačově řízený stroj na kompletní zpracování dřeva, včetně výroby tesařských konstrukcí, roubených a skeletových dom

Kromě tesařské výroby a montáže se zabýváme projekční činností dřevostaveb, výrobou konstrukčních prvků z lepeného dřeva (stěny, stropy, střešní pláště), na což máme certifikáty z Výzkumného a vývojového dřevařského ústavu v Praze.

Vaše zkušenosti s BARTOŠ DŘEVOSTAVBY, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL