HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevostavby Haná s.r.o.

Realizujeme nízkoenergetické rodinné domy - dřevostavby - na klíč i hrubé stavby k dokončení investorem. Součástí realizace je zpracování projektové dokumentace.

Dřevostavby Haná s.r.o.

Dolní Hejčínská 36, 779 00 Olomouc, CZ

Telefon: 773107207
E-mail: info@drevostavbyhana.cz
Web: www.drevostavbyhana.cz
GPS: 49.60148510,17.24481180

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou Dřevostavby Haná s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Dřevostavby Haná s.r.o. sídlí v obci Olomouc a nejčastěji staví dřevostavby v Olomouckém kraji.V dnešní době jsou dřevostavby atraktivním řešením v otázkách bydlení. Obecně se dá říct, že dům na bázi dřeva je hodně zajímavou alternativou ke klasickému zděnému domu.

Máme dlouholeté zkušenosti s výstavbou – montáží nízkoenergetických rodinných domů s dřevěnou nosnou konstrukcí – dřevostaveb. Tyto domy dodáváme zákazníkům v základních dvou fázích rozestavěnosti – dodávka domů „NA KLÍČ“ nebo dodávka ve fázi „UZAVŘENÉ HRUBÉ STAVBY.

V týmu máme zastoupeny odborníky všech stavebních profesí, kteří jsou ochotni našim zákazníkům splnit jejich přání při výstavbě rodinného domu. Stavíme jak klasické domy, tak i moderně navržené dřevostavby. Postavíme i rodinné domy podle individuální potřeby a přání každého zákazníka. Rodinné domy stavíme jak podle našich typových projektů, tak i s potřebnými úpravami podle přání zákazníků. Naše dřevostavby jsou dodávány standardně včetně základové desky.

Montované dřevostavby jsou v dnešní době stále rozvíjející se stavební odvětví, které nachází stále větší oblibu zákazníků, kteří uvažují o výstavbě rodinného domu. Rozhodnutí pro stavbu rodinného domu je jedno z nejdůležitějších v životě člověka. Neméně důležitá je i volba správné technologie. Při realizaci našich projektů využíváme spojení tradičních a nejmodernějších postupů, čímž zajišťujeme u našich staveb komfort a vysokou životní úroveň Vašeho bydlení. Dřevostavby stavíme rychle a efektivně díky praktičnosti suché výstavby. Jsme výrobci, a proto pro naše dřevostavby garantujeme prověřené stavební materiály, které musí splňovat nejpřísnější normy a kritéria.

Katalog domů Dřevostavby Haná s.r.o.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou Dřevostavby Haná s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů