HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Vyrábíme ekopanely, stavíme nízkonergetické a pasivní dřevostavby po celé České republice.

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Jedousov 64 , 535 01 Přelouč, CZ

Telefon: +420466972421
E-mail: info@ekopanely.cz
Web: www.ekopanely.cz
GPS: 49.99535100, 15.61019480

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma EKOPANELY SERVIS s.r.o. sídlí v obci Přelouč a nejčastěji staví dřevostavby v Pardubickém kraji.


Ekopanel je robustní a pevný stavební panel umožňující realizaci samonosných příček, půdních vestaveb a obvodových stěn směle konkurující sádrokartonu. Dašlí výhodou je suchá montáž, nízká pracnost a vysoká rychlost montáže, žádné speciální nosné konstrukce či speciální stroje, k montáži se užívá běžného spojovacího materiálu a nástrojů, široké spektrum povrchových úprav (tapety, malby, stěrky, obklady atd.), montáž zařizovacích předmětů podstatně jednodušší než jak je tomu u zděných staveb, nadprůměrné tepelné a akustické izolační vlastnosti, požární odolnost i atraktivní cena

Práce s ekopanelem se podobá práci se dřevem. Ekopanel lze jednoduše formátovat a opracovávat pomocí dostupného ručního nářadí jako je ruční okružní pila, přímočará pila, vrtačka či drážkovací frézka.

Ekopanely se spojují pomocí šroubů a univerzálních sponek, nově pomocí jednoduchých kolíčků (pro info nás kontaktujte), odpadá nákup různých montážních prvků, konstrukcí a jiného příslušenství. Vlastní instalace desky s plochou cca 3 m2 zabere řádově minuty.

Také akustické a tepelné izolační vlastnosti ekopanelu přinášejí úsporu finančních prostředků, zejména co se týče požadovaných hodnot tepelného odporu, akustického útlumu a požární odolnosti. U mnohých jiných materiálů je často třeba přijmout dodatečná opatření, která zvyšují investiční náklady.

Katalog domů EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou EKOPANELY SERVIS s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů