HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

GOOPAN

Navrhujeme a stavíme moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby po celé České Republice. Vydejte se s námi na cestu ke zdravému a úspornému bydlení.

GOOPAN
Za Pazdernou 1498, 397 01 Písek

Telefon: +420739204813
E-mail: info@goopan.cz
Web: www.goopan.cz
GPS: 49.31619910,14.16053410

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy GOOPAN

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Maverick Delta s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Písek.


Vzduch, prostor, respekt k přírodě a k sobě samým. Záleží nám na Vašich pocitech a každodenních zážitcích. Toužíme Vám přinést světlo do Vašeho domova a pohodlí do každodenního života. Naše domy respektují Váš osobitý přístup k bydlení a odrážejí Vaše požadavky.

S respektem k Vašim přáním a ruku v ruce s našimi letitými zkušenostmi kreslíme, vytváříme a stavíme projekty, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury se prolíná s funkčností a snoubí tak Váš osobitý životní styl. Vyváženost mezi efektivním využitím prostoru a aplikací moderních technologií vytváří důležitou rovnováhu.

Je to koncept a přístup, který jsme získali 19-ti letou zkušeností v oboru. Dnes s pevným přesvědčením umíme říct, co rodina od bydlení očekává a poradit s úskalími, která možná na první pohled nejsou znát, ale do budoucna Vám život určitě zjednoduší.


Reference postavených domů GOOPANZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy GOOPAN:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb