HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

GOOPAN BUILDING s.r.o.

Jsme nejenom výrobci nízkoenergetických a pasivních domů, sídlící v krásném jihočeském městě s historií - Písku, ale především rodina, kterou tvoří tři podstatné články: dodavatelé, vy - naši zákazníci a my!

GOOPAN BUILDING s.r.o.
Za Pazdernou 1498, 397 01 Písek

Telefon: +420739204813
E-mail: info@goopan.cz
Web: www.goopan.cz

3.6 z 5

Fotogalerie firmy GOOPAN BUILDING s.r.o.


Rodinné domy Goopan rychle vyřeší otázku vašeho bydlení. Dřevostavbu ze stavebnicového systému Goopan je možné postavit již za 3 měsíce, a to jak v nízkoenergetickém, tak i pasivním standardu. Odborníci se o vaši stavbu postarají od A do Z: od samotného projektu až po předání hotové stavby. Goopan spoří čas, peníze a umožňuje kvalitní a rychlou výstavbu vašeho vysněného domu.

Naší standardní nabídkou je celostěnový difuzně otevřený sendvičový systém na bázi sádrovláknitých desek Goopan DIFU. Je unikátní v tom, že v jeho skladbě najdete materiály pouze od jediného výrobce, společnosti Saint Gobain. Zákazník tak získává záruku uni?kovaných, pečlivě vyzkoušených výrobků, které společně tvoří systém. Přestože skladba celostěnového panelu odpovídá parametrům pasivního domu, my ji nabízíme jako standard – nechceme lákat zákazníka na příznivou cenu a pak mu za různé doplatky nabízet vyšší kvalitu. Této ?lozo?e se držíme i při vybavování našich domů – nabízíme nejlepší okna na evropském trhu, každý dům vybavujeme rekuperační jednotkou, bez níž se nízkoenergetický a energeticky kvalitnější dům dnes už neobejde.


Pomůžeme vám najít ideální řešení pro financování bydlení. S domy Goopan navíc dosáhnete na dotaci E.ON v hodnotě až 200 000 Kč a Nová zelená úsporám až 530 000 Kč!
Vyberte si bydlení přesně podle vašich představ. K dispozici je více než 60 typových rodinných domů. Rádi vás přivítáme v některém ze vzorových domů.


Stavby v soutěžní galerii 100 DřevostavebZOBRAZIT DETAIL

Vaše zkušenosti s GOOPAN BUILDING s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL