HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

GOOPAN BUILDING s.r.o.

Jsme nejenom výrobci nízkoenergetických a pasivních domů, sídlící v krásném jihočeském městě s historií - Písku, ale především rodina, kterou tvoří tři podstatné články: dodavatelé, vy - naši zákazníci a my!

GOOPAN BUILDING s.r.o.
Za Pazdernou 1498, 397 01 Písek

Telefon: +420739204813
E-mail: info@goopan.cz
Web: www.goopan.cz
GPS: 49.31619910,14.16053410

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy GOOPAN BUILDING s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma GOOPAN BUILDING s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Písek.


Fotogalerie


Rodinné domy Goopan rychle vyřeší otázku vašeho bydlení. Dřevostavbu ze stavebnicového systému Goopan je možné postavit již za 3 měsíce, a to jak v nízkoenergetickém, tak i pasivním standardu. Odborníci se o vaši stavbu postarají od A do Z: od samotného projektu až po předání hotové stavby. Goopan spoří čas, peníze a umožňuje kvalitní a rychlou výstavbu vašeho vysněného domu.

Naší standardní nabídkou je celostěnový difuzně otevřený sendvičový systém na bázi sádrovláknitých desek Goopan DIFU. Je unikátní v tom, že v jeho skladbě najdete materiály pouze od jediného výrobce, společnosti Saint Gobain. Zákazník tak získává záruku uni?kovaných, pečlivě vyzkoušených výrobků, které společně tvoří systém. Přestože skladba celostěnového panelu odpovídá parametrům pasivního domu, my ji nabízíme jako standard – nechceme lákat zákazníka na příznivou cenu a pak mu za různé doplatky nabízet vyšší kvalitu. Této ?lozo?e se držíme i při vybavování našich domů – nabízíme nejlepší okna na evropském trhu, každý dům vybavujeme rekuperační jednotkou, bez níž se nízkoenergetický a energeticky kvalitnější dům dnes už neobejde.


Pomůžeme vám najít ideální řešení pro financování bydlení. S domy Goopan navíc dosáhnete na dotaci E.ON v hodnotě až 200 000 Kč a Nová zelená úsporám až 530 000 Kč!
Vyberte si bydlení přesně podle vašich představ. K dispozici je více než 60 typových rodinných domů. Rádi vás přivítáme v některém ze vzorových domů.


Reference postavených domů GOOPAN BUILDING s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy GOOPAN BUILDING s.r.o.: