HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

NOVAHOME

INDIVIDUÁLNÍ A TYPOVÉ DOMY Z MASIVNÍCH DŘEVĚNÝCH PANELŮ V ENERGETICKY MIMOŘÁDNĚ ÚSPORNÉM A PASIVNÍM STANDARDU ARCHITEKTURA/PROJEKCE/REALIZACE/ODBORNÉ PORADENSTVÍ

NOVAHOME

Vrbova 1427/19, 147 00 Praha 4 – Braník, CZ

Telefon: 774221682
E-mail: team@novahome.cz
Web: www.novahome.cz
GPS: 50.03218690,14.42753830

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou NOVAHOME

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma NOVAHOME sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


V roce 2012 vznikla platforma značkových typových domů NOVAHOME, navržených architekty a vytvořená firmou 3AE s.r.o. Tato platforma sdružuje architekty se zájmem o navrhování domů z konstrukčního systému Novatop. Na webových stránkách platformy – www.novahome.cz - lze najít typové domy navržené architekty v nízkoenergetickém až pasivním standardu, na jejichž projekční přípravě se team 3AE úzce podílel a které realizačně zaštiťuje.

Všechny projekty společnosti vznikají v 3D režimu. K této technologii firma přistoupila, protože jen tak bylo možné zajistit dokonalou projekční přípravu i vyřešení maximálního množství nejasností, které se na stavbě, bez znalostí všech návazností, jen těžko řeší. 3D technologie také umožňuje klientům společnosti, aby se s domem dokonale obeznámili již ve chvíli, kdy vzniká a kdy je možné ještě celý proces ovlivnit.

Realizace pasivního domu vyžaduje změnu přístupu dnes běžného při realizaci domů. Dnešní výstavba standardních domů odděluje institut architekta, projektanta a realizační firmy. To realizace pasivních domů neumožňuje. Architekt při navrhování pasivního domu musí již při návrhu respektovat orientaci i situaci na pozemku, musí spolupracovat s projektanty, protože každý detail stavby je důležitý, musí znát celý proces stavby a úzce spolupracovat s realizačním týmem pohybujícím se na stavbě. K tomu, aby to bylo možné, bylo proto nutné vytvořit institut koordinátora procesů, který celý proces řídí, zabývá se technickou stránkou projektu a realizace a jeho starostí je zajistit přímou komunikaci mezi všemi zúčastněnými.

Energetické parametry:
Pasivní / mimořádně úsporné domy / nízkoenergetické domy
Pro všechny domy navržené společností lze získat dotaci ve výši až 500.000,-Kč z dotačního programu Nová zelená úsporám. Nově lze z tohoto programu financovat také souvrství zelené střechy (500,- Kč/m2)

Vzorové domy (referenční stavby):
Firma momentálně připravuje realizaci prvního vzorového pasivního domu. Pravidelně otevírá realizované domy v rámci Dnů otevřených dveří pasivních domů. Další možností je domluvení individuálního termínu návštěvy některého již ze zabydlených domů – např. v Hradištku nebo v Rožmitále pod Třemšínem. Poslední možností pro klienty je návštěva některého z právě realizovaných domů.
tel.: +420 774 221 682
email: team@novahome.cz


Vaše zkušenosti s firmou NOVAHOME:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů